Teraz jest środa, 23 stycznia 2019, 08:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 w DVD pojawiają się kreski w miejscu ruchu postaci 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post w DVD pojawiają się kreski w miejscu ruchu postaci
W miejscu ruchu postaci obraz sie zamazuje a dokładniej pojawiają sie kreski, gdy postać ruszy reką w tym miejscu są kreski. DZieje sie tak po wypaleniu płyty w Encore i odtważaniu na DVD co robić pomóżcie. Pozdrawiam

niedziela, 23 kwietnia 2006, 21:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ile razy jeszcze to zamierzasz pisac !!!. Niech ktos zbanuje tego kolesia.

niedziela, 23 kwietnia 2006, 21:09
Moderator
Moderator

wpadł, zarejestrował się, odgrzebał pare żywych trupów i hałas o pomoc...
Robertinio, poczytaj, poszukaj, daj se trochę czasu.
średnio co tydziej jest pytanie o "przeplot" - te kreski o które się pytasz. nie przesadzaj, poszukaj sam, bo się ludzie na bank w czoło pukają jak takie coś czytają. nie rób se obciachu.
jak piszesz o czymś, to pisz konkretnie, a nie "panie, coś mnie nie działa tutej, co to jest?".
żeby się tym wszystkim zająć potrzebna jest odrobina wiedzy. usiądź więc i spróbuj ją zdobyć...

wytrwałości życzę i mniej hałaśliwości. dziś się zarejestrowałeś, prawda? i już 9 postów. no, no...
może powinny być okresy "kwarantanny" dla nowozarejestrowanych :roll:

niedziela, 23 kwietnia 2006, 21:30
Bywalec
Bywalec

Spoko już dałem rade sory za to ale wiecie robisz cos jestes amatorem już sie cieszysz że cos z tego bedzie a tu klops. Udało mi sie to zrobić chyba tylko przez przypadek. Generalnie życze wam większej wyrozumiałości dla nas początkujących amatorów pozdrawiam.

niedziela, 23 kwietnia 2006, 22:29
Moderator
Moderator

Spoko już dałem rade sory za to ale wiecie robisz cos jestes amatorem już sie cieszysz że cos z tego bedzie a tu klops. Udało mi sie to zrobić chyba tylko przez przypadek. Generalnie życze wam większej wyrozumiałości dla nas początkujących amatorów pozdrawiam.

WYROZUMIAŁOŚCI ???
Kpiny - dostałeś 300 % wyrozumiałości !
Jesteś tu pierwszy dzień i nie dość, że dublujesz posty na ten sam temat (co się niestety zdarza) to jeszcze wcinasz się z tym samym pytaniem w posty dotyczące innych tematów (to się NIE zdarzało). Na domiar wszystkiego wcinasz się w inne posty strugając profesjonalistę i proponując pomoc - gdzie przypomnijmy sam pytasz o przeplot - co jest podstawą podstaw elementarza początkującego amatora.
Echh... musiałem odreagować po "sprzątaniu" po tym osobniku...
Pozdrawiam (niechętnie).

niedziela, 23 kwietnia 2006, 23:20
Bywalec
Bywalec

Chce również zauważyć ze jestem początkującym internautą, a to jest moje pierwsze forum i dlatego pisałem w innych tematach o moim problemie nie wiedząc jak nadawać nowy temat. Oczywiście wy wchodząc na swoje pierwsze forum już wiedzieliście jak z niego kożystać. Poza tym oferowałem swoją pomoc zdaje się w innym temacie, a o ile mi wiadomo można wiedzeć jedno a nie wiedzieć drugiego. Każdy zgrywa tu fachure a nikt nie odpisał mi na m problem, nieżle a jak zajrzy tu ktoś nowy też go zjedziecie, że w zeszłym tygodniu ktoś zadał to samo pytanie i dlatego ci nie powiemy. Brawo. Pozdrawiam (chętnie)

[ Dodano: Pon Kwi 24, 2006 2:21 am ]
Aha kolego wytłumacze ci powoli, że dublowanie postów dlatego się zdaża, że wchodzą na forum nowe osoby a błędy i problemy ludzi korzystających z AP nie zmieniają sie.
Czyli jeszcze raz powoli ktoś zaczyna korzystać z pro natrafia na problem (który ty rozwiązałeś rok temu) i szuka pomocy. i co z tego wynika, że pytanie sie powtrza. Chyba skumałeś chociaż nie wiem. Pozatym jaśli to twoja fota masz fajna czapke. Pozdrawiam

poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 01:14
Moderator
Moderator

(...)Oczywiście wy wchodząc na swoje pierwsze forum już wiedzieliście jak z niego kożystać.(...)

nie, ale ja na przykład przynajmniej przeczytałem regulamin.
Robertinio99 napisał(a):
(...) i szuka pomocy.(...)

gdybyś szukał i nie znalazł to pół biedy. ale przebiłeś się przez 2 lata i nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie??? nie dalej jak kilka dni temu osobiście pisałem komuś o kreseczkach, a generalnie chyba z 10 razy. więc jak szukałeś pomocy?
nie dziw się, że społeczność tego forum zareagowała negatywnie na twoje wejście, co chwilę ktoś tu wpada i robi bałagan zamiast poszperać. zauważ, że nikt cię nie zbluzgał, dostałeś tylko parę uwag...

pozdrawiam

PS. zapraszam do lektury forum, bo naprawdę jest to dla początkującego skarbnica wiedzy. nie to, co foton, ale zawsze ;)

poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 10:31
Bywalec
Bywalec

No fakt regulamin olałem sobie totalnie za co przepraszam, poprostu robisz coś cały tydzień już myślisz że jest ok i krew cie zalewa gdy to nie działa i co szukasz szybko pomocy a regulamin olewasz (na pewno choć w cześci wiecie o czym mówie) ok przepraszam za ten regulamin obiecuje ze przeczytam. Mn1s1ek sorki za bałagan poprawie się coś czuje, że jeszcze zostaniemy kumplami :) . A sobie życze więcej cierpliwości pozdrawiam

poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 12:09
Moderator
Moderator

Mn1s1ek sorki za bałagan poprawie się coś czuje, że jeszcze zostaniemy kumplami

Jeśli się nie będziesz czepiał mojej czapki to kto wie :-)

poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 20:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]