Teraz jest wtorek, 22 stycznia 2019, 02:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 AP Pro, AE 7.0 a różne metody poprawy jakości obrazu 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post AP Pro, AE 7.0 a różne metody poprawy jakości obrazu
Witam

Czy jest możliwość importowania z After Effects do Premiere niektórych funkcji dotyczących regulowania jakości obrazu?

Skomponowałem w Premierze 15 minutowy film, program poznawałem prawie przez pół roku z różnymi wynikami, termin oddania projektu do oceny upływa w połowie grudnia, do tego czasu muszę poprawić szczegóły obrazu (kolorystyka itp). Znam mniej więcej możliwości Premiere w tym zakresie, w AE nie pracowałem samodzielnie nigdy. Stąd też moje infantlne pytanie: czy są jakieś plug-iny, kóre można by załadować w Premierze i poszerzyć możliwości zarządzania obrazem?

poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy jest możliwość importowania z After Effects do Premiere niektórych funkcji dotyczących regulowania jakości obrazu?
wystarczy przekopiować interesujące nas filtry do katalogu plugins\common premiere. Oczywiście nie jest powiedziane, że wszystkie będą poprawnie działały.
phtm napisał(a):
czy są jakieś plug-iny, kóre można by załadować w Premierze i poszerzyć możliwości zarządzania obrazem?
color finesse

PS. projekty premiere można otwierać w AE (choć są pewne ograniczenia)

poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:49
Bywalec
Bywalec

PS. projekty premiere można otwierać w AE (choć są pewne ograniczenia)

hej

Własnie przez te "ograniczenia" to odniechcialo mi sie AE, mianowicie po otwarciu projektu AP w AE ściezki są przekształcone w maski , wiec tworzy sie dluuga lista , ale ok niech bedzie , to mogl bym jeszcze zaakceptowac dopiero problem pojawia sie gdy chce zapisac zmiany wprowadzone w AE ... znalazlem taką opcje jak eksport do pproj ,sprawdzilem i po otwarciu tego projektu w premiere zostaje ten sam widok timeline jak w AE tzn mnostwo sciezek schodkowo poukladanych ?? wprowadzone zmiany sa bez efektu (na samym poczatku pojawia sie miły komunikacik ze zastosowane filtry nie sa dostepne ) ... :D i po "efektowaniu" . AE to potezne narzedzie ale brak integracji z AP co jest dla mnie czyms dziwnym bo w koncu to tez Adobe wyklucza ten program z uzywalnosci . Bardzo chcialbym sie dowiedziec czy istnieje jakis inny , sprawdzony sposob na wspolprace tych programow ?

serdecznie pozdrawiam

czwartek, 7 grudnia 2006, 10:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Bardzo chcialbym sie dowiedziec czy istnieje jakis inny , sprawdzony sposob na wspolprace tych programow ?

serdecznie pozdrawiam

Tak, Dynamic Link.

czwartek, 7 grudnia 2006, 11:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]