Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 11:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jaki Adobe Premiere wybrać ? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaki Adobe Premiere wybrać ?
Borykam sie właśnie z problemem wyboru programu z rodziny Adobe . Kazdy z nich kosztuje swoje , nie chciałbym więc za bardzo bawić się w kompletowanie ich i wykładanie na półkę . Bardziej chodzi mi o optimum Wiem ,że wersji jest kilka : AP 6,0 6,5 Pro 1,5 2,0 Elements i pewnie jeszcze w cholere innych ...:) Chciałbym wybrać optymalny do nauki , ale równiez troche zbajerowany oczywiscie chodzi o efekty których można sie działajac na tym programie nauczyc ( coś co bede mógł wykorzystac w przyszłości ) . Może dla niektorych problem jest błachy , ale nie dla mnie - bo wydajac gotówke , w przypadku tych programów niemała , nie chciałbym stanąć przed następnym dylematem za ok 0,5 roku A tak naprawde oprócz AAfter Effect nie mam zielonego pojecia czym sie te wersje różnia od siebie oprócz oczywiście innych cyferek oznaczajacych wersje . Więc Drodzy Forumowicze - help

niedziela, 18 lutego 2007, 21:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jaki Adobe Premiere wybrać ?
zoombie1 napisał(a):
A tak naprawde oprócz AAfter Effect nie mam zielonego pojecia czym sie te wersje różnia od siebie oprócz oczywiście innych cyferek oznaczajacych wersje . Więc Drodzy Forumowicze - help

Tzn. jak oprócz After Effect ? W skład Adobe Premiere nie wchodzi After Effect - to jest osobny program.
Jeżeli chodzi o wybór to krótko - na taki, na który Cię stać. Adobe Premiere Pro 2 wymaga komputera dwuprocesorowego. Pro od pro 1,5 różni się chyba tylko tym, że ten drugi ma zdefiniowane ustwienia dla obrazu HD. Ja satwiam na razie na Pro ale to jest moja zupełnie subiektywna propozycja.

poniedziałek, 19 lutego 2007, 01:22
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

zoombie1 napisał(a):
Borykam sie właśnie z problemem wyboru programu z rodziny Adobe . Kazdy z nich kosztuje swoje , nie chciałbym więc za bardzo bawić się w kompletowanie ich i wykładanie na półkę . Bardziej chodzi mi o optimum Wiem ,że wersji jest kilka : AP 6,0 6,5 Pro 1,5 2,0 Elements i pewnie jeszcze w cholere innych ...:) Chciałbym wybrać optymalny do nauki , ale równiez troche zbajerowany oczywiscie chodzi o efekty których można sie działajac na tym programie nauczyc ( coś co bede mógł wykorzystac w przyszłości ) . Może dla niektorych problem jest błachy , ale nie dla mnie - bo wydajac gotówke , w przypadku tych programów niemała , nie chciałbym stanąć przed następnym dylematem za ok 0,5 roku A tak naprawde oprócz AAfter Effect nie mam zielonego pojecia czym sie te wersje różnia od siebie oprócz oczywiście innych cyferek oznaczajacych wersje . Więc Drodzy Forumowicze - help

Jeżeli tak bardzo się upierasz przy AP to wybór dla Ciebie : AP Elements 3.0 nauczysz się za niewielkie koszta i później zdecydujesz czy należy zainwestować kupę kasy w pełną wersję.

poniedziałek, 19 lutego 2007, 01:32
Nowy
Nowy

Testowałem Premiere Pro, a potem Elements i stwierdziłem, że wszystko co zrobiłem na Pro zrobiłem również na Elements, a nawet parę rzeczy szybciej. Dlatego kupiłem ten drugi program.
Powiedzcie czy źle zainwestowałem? Co ma Pro ukrytego w sobie tak cennego, że warte jest 4 tys. więcej niż Elements? Bo już kilkadziesiąt filmików zmontowałem i nie znalazłem tego czegoś. Fakt, że nie jestem zawodowcem czy profesjonalistą, więc może nawet nie wiem gdzie są te "zawodowe" funkcje w Pro.

poniedziałek, 19 lutego 2007, 13:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

maciek p napisał(a):
Adobe Premiere Pro 2 wymaga komputera dwuprocesorowego.
Nie moge sie doszukać mojego drugiego procesora, jakieś pomysły gdzie może być?
Cytuj:
Pro od pro 1,5 różni się chyba tylko tym, że ten drugi ma zdefiniowane ustwienia dla obrazu HD.
Działa detekcja scen, filtry typu Auto, jakieś presety, poprawiony bład z eksportem dźwięku

poniedziałek, 19 lutego 2007, 17:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]