Teraz jest piątek, 18 stycznia 2019, 13:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Zenujący problem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Zenujący problem
Przepraszam ze zakaldam ten temat ale nigdzie nie mogelm znalezc na takie cos odpowiedzi. Mianowicie posiadam Adobe Premiere 6.5 i po zainstalowaniu go po formacie, pojawil sie problem z umieszczeniem okienka lini czasowej i jego przesuwaniem, jego naglowek jest zakryty i w zadne sposob nie moge sobie z tym poradzic, problem wyglada tak : http://img152.imageshack.us/my.php?image=image2wh4.jpg . Nigdy wczesniej sie z takim czyms nei spotkalem, a juz troche czasu spedziłem na AP :(

poniedziałek, 11 czerwca 2007, 12:32
Moderator
Moderator

Takie zachowanie najczęściej występuje, gdy uruchomimy premiere (i nie tylko) w zbyt małej rozdzielczości monitora. Interfej programu nie interpolował, czyli nie dopasował się do rozdzielczości ekranu, może być to też spowodowane także nienajlepszym sterownikiem karty graficznej.
Pozdrawiam gorąco

poniedziałek, 11 czerwca 2007, 14:34
Nowy
Nowy

Kurde, mam maksymalna rozdzielczosc 1280-1024 przy monitorze 19" a co do sterownikow to juz wczesniej na nich bylo wszystko ok. Probowalem bawic sie z rozdzielczoscia, ale niestety nic to nie zmienilo :(

poniedziałek, 11 czerwca 2007, 15:06
Stały bywalec
Stały bywalec

Spróbuj otworzyć jakiś stary dobry projekt choćby off line może poustawia Ci okna. Próbowałem wystawić okno Timeline poza okno AP ale się nie da u mnie.

poniedziałek, 11 czerwca 2007, 19:42
Nowy
Nowy

Dzieki, pomogło, znalazlem jakis projekt w samplach bo po formacie nei mialem ani jednego :P Tak czy siak, wielkie dzieki :)

wtorek, 12 czerwca 2007, 08:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Zenujący problem
Fastidios napisał(a):
Przepraszam ze zakaldam ten temat ale nigdzie nie mogelm znalezc na takie cos odpowiedzi. Mianowicie posiadam Adobe Premiere 6.5 i po zainstalowaniu go po formacie, pojawil sie problem z umieszczeniem okienka lini czasowej i jego przesuwaniem, jego naglowek jest zakryty i w zadne sposob nie moge sobie z tym poradzic, problem wyglada tak : http://img152.imageshack.us/my.php?image=image2wh4.jpg . Nigdy wczesniej sie z takim czyms nei spotkalem, a juz troche czasu spedziłem na AP :(

witam

O ile pamiętam, dobrze jest ustawić w ostatnim oknie programu AP 6.5, w zakładce Window/Workspace/effects i powinno być już dobrze.
pozdrawiam

wtorek, 12 czerwca 2007, 22:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]