Teraz jest piątek, 18 stycznia 2019, 18:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Problem z APpro2 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z APpro2
Witam i prosze o pomoc jestem posiadaczem ap pro 2 + rtx2. Mam 2 problemy przy zgrywaniu na vhs po jakieś godzinie zanika mi głos a jesli nie zaniknie rozynchnizowuje sie wzgledem obrazu (naprawde szukałem wszedzie i niewiem co to jest) wiec prosze o pomoc
- przy tworzeniu dvd jezeli dam animowane menu czasami dopiero za 2 lub 3 razem startuje mi tworzenie dvd (robi on cos takiego renderuje kazdą podstrone ruchomą w menu a dzieki rtx2 widze to na tv i prawie zawsze staje mi na np.59.9%) wiec bardzo prosze o wskazówki i pomoc i z góry dziekuje i pozdrawiam.

piątek, 21 grudnia 2007, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli chodzi o problem z dźwiękiem to może spróbuj tak:
W AP pro 2.0 wejdź do zakładki:
Projekt/Projekt Settings/General/Playback Settings
i tam w zakł. General przy pozycji A/V Sync Adjustment suwak przesuń na wartość "2".Zamknij premiere.
Teraz uruchom test "Audio Drift Detection" (Matrox Mx.Tools).
Może to pomoże, ale bardzo ważnym czynnikiem jest to jaką posiadasz
kartę dźwiękową i płytę główną.Sprawdź na stronie Matroxa czy te podzespoły są kompatybilne z kartą rtx2.Pamiętaj że po każdej zmianie pozycji suwaka w A/V Sync Adjustment nalezy wykonać test Audio.
Jeśli chodzi o tworzenie dvd to matroxa używam tylko do exportu do mpeg2, a authoring wykonuje w innym programie.

sobota, 22 grudnia 2007, 00:22
Moderator
Moderator

Jak podajesz sygnał na VHS, czy jest to magnetowid podłączony do wyjścia karty graficznej i dźwiękowej, czy jednak przez FireWire podajesz na kamerę, która dalej jest konwerterem na sygnał analogowy i ten wpięty do VHS?
Druga sprawa to ważne, by transmisja do zapisu nie była dokonywana z timeline, lecz za pomocą funkcji Print to video (F7) wtedy żadne procesy systemowe nie są w stanie zakłócić płynności tej transmisji.
Pozdrawiam gorąco

sobota, 22 grudnia 2007, 01:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak podajesz sygnał na VHS, czy jest to magnetowid podłączony do wyjścia karty graficznej i dźwiękowej, czy jednak przez FireWire podajesz na kamerę, która dalej jest konwerterem na sygnał analogowy i ten wpięty do VHS?
Druga sprawa to ważne, by transmisja do zapisu nie była dokonywana z timeline, lecz za pomocą funkcji Print to video (F7) wtedy żadne procesy systemowe nie są w stanie zakłócić płynności tej transmisji.
Pozdrawiam gorąco

Założyciel tematu pisze że posiada kartę video RTX2 i AP Pro 2.0, także wydaje mi się że do zgrywania na VHS używa wyjść analogowych tej karty.Wesołych Świąt. :lol:

sobota, 22 grudnia 2007, 07:51
Nowy
Nowy

Pan Waldek ma rację używam wyjść analogowych karty rtx 2 co do robienia dvd nie jest to bardzo upierdliwe ale bardzo wygodne poniewaz nie musze bawić sie w exsporty tylko bezpośrednio z taimlanu robie dvd, za wszystkie podpowiedzi dziekuje i życze spokojnych i wesołych Świąt

sobota, 22 grudnia 2007, 13:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]