Teraz jest wtorek, 22 stycznia 2019, 17:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Przejścia w Premiere CS3- prośba o pomoc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Przejścia w Premiere CS3- prośba o pomoc
Witam

To mój pierwszy post na tym forum, w związku z tym proszę o wyrozumiałość i ewentualne naprowadzenie zbłąkanej owieczki na właściwe tory ;)

Jestem początkującym użytkownikiem Premiere Pro CS3 i sam program nie stanowi dla mnie ogromnego problemu ponieważ przywykłem do pracy z produktami Adobe (PS, DW). Jednaj przejdę do istoty problemu:

Rozpocząłem pracę nad nowym projektem, mam pocięte i poustawiane klipy jednak ilość przejść wbudowanych w gołą wersję Premiere Pro jest zatrważająca (dokładniej rzecz ujmując ilość przejść nadających się do wykorzystania w obecnym projekcie jest równa 2...).

1. Czy jest możliwość zaimportowania do Premiere przejść tak jak np. pędzli do photoshopa?
2. Jeśli jest taka możliwość, gdzie takowe przejścia znaleźć?
3. Czy jest możliwość tworzenia własnych przejść?

Dodam, że pracowałem jakiś czas na Pinnacle 9 a później Pinacle Ultimate 12 i przejścia dało się robić samemu bez żadnego problemu, w związku z tym miałem pakiety przejść do konkretnych zastosowań. Jednak Pinnacle na dłuższą metę jest niesamowicie irytujący dlatego postanowiłem się przesiąść na Premiere.

Jeszcze jedno. Używałem funkcji search jednak 10 stron postów nie naprowadziły mnie na nic innego poza tym, że prawdopodobnie jest to związane z pluginami :)

Pozdrawiam

niedziela, 22 lutego 2009, 19:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]