Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 23:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Zacinający się podgląd w Premiere CS 5.5.1 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Zacinający się podgląd w Premiere CS 5.5.1
Witam
Jestem użytkownikiem Premiere CS 5.5 i korzystam ze wspomagania CUDA GPU z karty GTX460 zgodnie z instrukcją ze strony:
http://www.studio1productions.com/Artic ... ereCS5.htm
Do podglądu używam karty Blackmagic Intensity Pro i wszystko ładnie działało do momentu aktualizacji Premiery do CS 5.5.1 i sterowników Blackmagic do wersji 8.6. Po tych aktualizacjach podgląd przy włączonym wspomaganiu GPU zatrzymuje mi się na najprostszym przejściu np. Dissolve podczas gdy przy wyłączonym wspomaganiu GPU idzie płynnie. Pierwsze co zrobiłem to wróciłem do poprzednich sterowników Intensity Pro przy których wcześniej było ok ale nic to nie dało. Wygląda więc że problemem jest aktualizacja do Premiere 5.5.1 lub jakieś ustawienie w Premiere. Żeby się o tym przekonać można by odinstalować aktualizację do CS5.5.1 i wrócić do CS5.5 ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Co o tym sądzicie, miał ktoś może podobny problem?
Oczywiście ktoś może powiedzieć po cholerę ci to wspomaganie jak bez niego przejścia idą płynnie ? Tu muszę przyznać że jak miałem cztery ścieżki video z filtrami to ze wspomaganiem podgląd był płynny a bez wspomagania padaczka. Tak więc w przypadku mojej konfiguracji CUDA się przydaje.

sobota, 8 października 2011, 12:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Zacinający się podgląd w Premiere CS 5.5.1
Wygląda na to że znalazłem przyczynę. Przypomniałem sobie, że kiedyś Degenerado pisał o kwasach od Nvidii czyli o najnowszych sterownikach. Wróciłem więc do sterowników 266.58 i narazie montaż idzie płynnie. Widocznie w mojej konfiguracji miało to znaczenie.

niedziela, 9 października 2011, 20:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]