Teraz jest poniedziałek, 25 stycznia 2021, 22:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Jak Zapętlać Klip? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jak Zapętlać Klip?
Witajcie,

To mój pierwszy post na forum. Nazywam się Artur Zygmunt, zajmuję się marketingiem internetowym i tworzeniem produktów informacyjnych. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję serdecznie za wsparcie.

Stworzyłem w AfterEffects logo obracające się doookła własnej osi i wyrenderowałem mov.

Teraz chciałbym w premierze pro CS5 zapętlić ten klip, tak, aby się elegancko obracał przez cały czas trwania filmiku.

Czy da radę zrobić to jakoś bardziej płynnie niż poprzez kopiowanie klipu i wkładanie go na linię czasu 30 razy?

czwartek, 26 lipca 2012, 16:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jak Zapętlać Klip?
a uzywasz pakietu czy osobnych programow ? bo jak pakietu to zrob kompozycje w afterze zeby logo obracalo sie tyle ile potrzebujesz stopni, kompozycje rozciagnij w czasie - wyslij/importuj do premierea

w zaleznosci od loga i jego ruchu (jesli nie jest to projekt 3D), mozna to zrobic i w samym premierze

czwartek, 26 lipca 2012, 16:57
Nowy
Nowy

Mam pakiet. Obracające logo przygotowałem w AE.

Mały problem jest w tym, że będę ten klip wkładał do wielu wideo o różnej długości przez najbliższe kilka lat pewnie.

Dostałem radę, żeby w AE zrobić zapętlenie na np 20 minut, a potem te 20 minut przycinac w premierze do odpowiednio mniejszej długości.

Jest to rozwiązanie sensowniejsze niż wielokrotne kopiowanie 10-sekundowego klipu.

Czy jest jeszcze jakieś inne wyjście?

czwartek, 26 lipca 2012, 17:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

najsensowniejszy jest import kompozycji z aftera (bez renderowania o ile masz komputer na tyle mocny ze nie wydluzy to potem kilkukrotnie liczenia przy eksporcie)

jesli mialoby sie dlugo liczyc to zapetlony kilkukrotnie plik z aftera eksportnac do avi z kanalem alpha i nakladac na film

czwartek, 26 lipca 2012, 17:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

artur- zajmujesz się marketingiem a nie znasz podstaw animacji-Jak to możliwe?
Nie pytam się ze złośliwością ale dzisiaj pełno nowych firm które reklamują się jako nowoczesne dynamiczne z nowatorskim pojęciem a w rzeczywistości często są dyletantami..
twoje logo i tak będzie niewielkie więc pomysł z kompozycjami bardzo wydłuży przeliczanie.Wyrenderuj sobie klip z kanałem alfa i zrób tak jak piszesz- skopuj go 30 razy

Ostatnio edytowano czwartek, 26 lipca 2012, 19:50 przez kumak, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 26 lipca 2012, 18:30
Nowy
Nowy

Problem z logiem udało mi się rozwiązać, chociaż jestem takim laikiem, że ciężko będzie mi opisać co w sumie zrobiłem.

Drogi kumaku.

Poruszyłeś ciekawy temat. Zgadzam się z Tobą w 100%, że na rynku reklamy i marketingu pełno jest amatorów. W końcu jest to bardzo lukratywna branża.

Z mojego punktu widzenia marketing nie jest tożsamy z reklamą, a reklama nie jest tożsama z tworzeniem animacji komputerowych.

Można być specjalistą od reklamy... np. outdoorowej, albo innej niszowej.

Tak samo można zajmować się (specjalizować) w określonych narzędziach lub strategiach marketingowych i mówić o sobie, że się zajmuje marketingiem.

Co więcej można "zajmować się marketingiem" i jednocześnie nie sprzedawać klientom ani swoich amatorskich umiejętności, ani tych zaawansowanych.

Jeśli jesteś zainteresowany kumaku informacją w jakich obszarach marketingu jestem znacznie więcej niż dyletantem to zapraszam na priv :)

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.

czwartek, 26 lipca 2012, 19:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]