Teraz jest piątek, 3 lipca 2020, 12:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Adobe Premier 6.5 odwrócony obraz 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Adobe Premier 6.5 odwrócony obraz
Witam. Przez wiele lat korzystam z Premiera 6.5. Odświeżałem tylko system a programu nie zmieniałem. Padł mi komp i wszystko w nim zawarte. Po naprawie wgrywam z powrotem 6.5, ale mam problemy z ustawieniem parametrów ( zapomniałem wszystkich ustawień ). Po przeliczeniu materiału (CTRL+M) obraz jest do góry nogami (16:9). Bardzo proszę o pomoc w ustawieniu wszystkich paramterów. Również w poprawie jakości obrazu. Wgrywam najpierw AP 6.5, a dopiero potem sterowniki firmy Pinnacle DV500. Wcześniej wgrałem odwrotnie i problem również istniał. Dziękuje i pozdrawiam

środa, 17 października 2012, 18:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe Premier 6.5 odwrócony obraz
Kiedyś też mi się tak chyba zrobiło, w każdym razie po zmianie kompa zaryzykowałem montaż bez karty DV500 i co...? i okazało się, że na nowym kompie ta karta tak spowalnia przeliczanie (po prostu pracowała ze swoją stałą prędkością), że byłem przerażony! Zrobiłem kilka testów na jej presetach i standardowych z AP (bez udziału karty) - decyzja mogła być tylko jedna - pożegnać się z DV500. Dzięki temu zyskałem z powrotem podgląd renderingu pod klawiszem enter, który nie wiedzieć czemu z DV500 nigdy nie działał tak jak powinien, a jest jak dla mnie niezbędny.
Aha, DV500 lubi się gryźć ze sterami grafiki - z ATI działało mi to w miarę dobrze ale pojawiały się czasem dziwne zakłócenia (na szczęście nie przeszkadzały istotnie i nie miały wpływu na końcowy efekt).

czwartek, 18 października 2012, 08:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe Premier 6.5 odwrócony obraz
moze jakies kodeki albo program do podkladania napisow ? one maja opcje obracania obrazu

czwartek, 18 października 2012, 10:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]