Teraz jest wtorek, 24 listopada 2020, 23:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Premiere CS5.5 i gtx550 Ti pasy na podglądzie. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Premiere CS5.5 i gtx550 Ti pasy na podglądzie.
Znajomy poprosił mnie o zainstalowanie Adobe CS5.5 z pakietu Master Collection na Win7x64 HP. Po instalce, aktywacji i pobraniu uaktualnień od Adobe, odpalam AP - software Mercury Engine - i w materiałach DV ( z VX2100) w obu monitorach ( źródłowy i programowy) regularne, różowe, pionowe pasy podczas odtwarzania i stopklatki. Dopisałem kartę do host file i po odpaleniu z Hardware Mercury Engine pasy zniknęły. Obraz jest jak należy.
Po wrzuceniu ( Dynamic Link+ Send to Encore ) do Encore paski powróciły. Oczywiście po wypaleniu płytki o paskach nie ma mowy, niemniej frapuje mnie skąd ci one i co jest przyczyną.
Myślałem o sterownikach Nvidii ( miał zainstalowaną wersję dostarczoną przez producenta karty - MSI) pobrałem najnowsze i po instalacji.... żadnych zmian. Nie bawię się już od roku premierem, a i Windowsa też już nie używam więc trochę brakuje mi świeżości w temacie. Stawiam na sterowniki Nvidii.... i tu prośba o podrzucenie informacji o numerze sterowników, które działają bezproblemowo. No chyba, że ktoś ma inne sugestie. Niestety nie mogę wrzucić printscreenów, bo jestem u siebie. Jak będzie trzeba to "upnę" w piątek.

Do zamknięcia. Sterowniki 304 WHQL rozwiązały problem

poniedziałek, 17 grudnia 2012, 18:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]