Teraz jest poniedziałek, 21 stycznia 2019, 10:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Adobe Premiere Elements 12 - kopiowanie tekstu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Adobe Premiere Elements 12 - kopiowanie tekstu
To mój pierwszy wpis na tym forum więc witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Mateusz a mój program doprowadza mnie do szału (a może to mi brakuje umiejętności posługiwania się nim?).

Tak więc próbuje skopiować tekst na timeline, ponieważ wykorzystałem na nim przejścia, zmianę rozmiaru czcionki itd. Chce zrobić drugi tekst z takimi samymi efektami, ale inną treścią.

Jednak kiedy skopiuje jakiś tekst, i dokonuje zmian na kopii to oryginał też się zmienia. A tego nie chce, zależy mi na tym żeby oryginał pozostał taki sam, a dokonywać zmian tylko na kopii.

Nie pomagała zmiana nazwy pliku (myślałem że dzieje się tak przez to że nazwa obu plików jest taka sama). Próbowałem też "wklej efekty i dopasowania", ale niestety nie uwzględnia to wtedy wielu rzeczy np. zmiany wielkości czcionki.

Czy ktoś potrafi rozwiązać mój problem? Bardzo potrzebuje takiej opcji bo ustawianie tego za każdym razem ręcznie to syzyfowa praca.

środa, 9 lipca 2014, 17:38
Moderator
Moderator

Post Re: Adobe Premiere Elements 12 - kopiowanie tekstu
Nie wiem czy dobrze rozumiem problem, ale utworzenie na ten fragment filmu osobnego projektu, na innej ścieżce, dokonywanie zmian tam właśnie i potem wklejanie tego projektu w projekt całościowy - może by pomogło?

piątek, 11 lipca 2014, 11:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe Premiere Elements 12 - kopiowanie tekstu
w starym tekście, ctrl+c, utworz nowy text i ctrl+v, będzie nowy plik i zmiany będą dotyczyly tylko nowego, normalna sprawa ze jak się modyfikuje ten sam tekst wstawiony kilka razy na timeline to się wszędzie będzie zmienial ( chyba o to chodzi )

piątek, 11 lipca 2014, 11:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]