Teraz jest czwartek, 17 stycznia 2019, 02:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Testuje Premiere CC 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Testuje Premiere CC
Wlasnie testuje premiere CC (8.0.1 chyba) bo sie zastanawiam czy warto sie przesiasc z CS 5,5 i mam kilka takich drobnych pytan/ problemow.
Dziwnie dziala domyslne przejscie (ctrl+d) dokladam klip i raz wskakuje innym razem nie, doszedlem, ze aby prawidlowo wskakiwalo nie moze byc podswietlony zaden klip, bo jesli podswietle lewy to nic sie nie dzieje, jesli podswietle prawy przejscie wskakuje na koniec tego prawego, to tak ma byc? w 5,5 nie bylo takiego cudowania.
Czy da sie wylaczyc waveform na sciezce audio?, bo mi to na dluzsza mete przeszkadza, wiec kiedy nie potrzebuje wylaczam w 5,5, w CC nie moge znalezc opcji.
Co sadzicie o synchronizacji audio, niby proste i fajne, ale dziala chyba srednio dokladnie? (chyba ze jakis "trudny" material dobralem)

Tak ogolnie jak na razie sam nie wiem czy warto, ladniejszy interfejs, klika nowych funkcji, ale czy warto sie przesiadac? na razie nie jestem przekonany.

wtorek, 31 marca 2015, 19:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Testuje Premiere CC
Twa razy mialem okazję siedzieć na CC (w sumie trzy dni) podczas montazu u klienta i ładniejszy interfejs zdecydownie mnie przekonał do pozostania przy CS6.

środa, 1 kwietnia 2015, 01:21
Nowy
Nowy

A ja się przymierzam do testów opuściłem abobe daawno ale chyba powrócę na łono ale zobaczymy jak wypadną testy montażówe - kiedyś były spore problemy ze stabilnością programu jak się wysypał godziny przepisywania ścieżek zero jedynkowych masakra. Zobaczymy jak to teraz zwygląda szczególnie np w pracy z pluginami pluraleyes w edku działa ale nieraz jaks się uprze to za diabła nie chce poddać synchronizacji i trzeba kombinować. Nie widzę wsparcia dla nowej wersji edka -stąd poszukiwania nowego.

piątek, 17 kwietnia 2015, 14:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Od wersji 4.0 bez CS nie ma zadnych problemow ze stabilnoscia premierea, 2.0 pro bylo delikatne ale najslabszym ogniwem jest i tak zawsze uzytkownik.

piątek, 17 kwietnia 2015, 15:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Popieram, u mnie CS6 chodzi całymi dniami (bez restartu kompa).
Robiłem "trudne" tematy typu 12 godzin dokumentacji kongresu (absurdalna masa materiału wejściowego) i śmiga!
Przejście z CS5,5 na CS6 było bolesne - zmiana interfejsu i jego "poprawki" mnie dobiły. Jednak do stabilności nie mam absolutnie zastrzeżeń.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

wtorek, 5 maja 2015, 16:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ostatnio wysypal mi sie totalnie wszystkie pliki offline nie wiedziec czemu(na szczescie ukonczony projekt) choc to wersja testowa wiec moze przez to.

Mk moze wiesz jak to zmienic, bo strasznie mnie to wkurza w cs 5,5 ustawiam sobie kursor w okolicach przejscia klikam ctrl+d i mam domyslne przejscie, w CC juz tak rozowo nie jest, jak jest jakis zaznaczony klip(a zazwyczaj jest) to albo wcale nie chce albo na koncu klipu wstawia, trzeba klikac w pusta sciezke przed wrzuceniem domyslnego przejscia z klawiatury, jak to zmienic, utrudnia mi to robote.

wtorek, 5 maja 2015, 19:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]