Teraz jest czwartek, 9 lipca 2020, 06:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ulead dvd movie factory 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ulead dvd movie factory
Witam! Skompresowałem materiał z dvd w celu jego edycji programem vobedit do plików m2v (milm) i ac3 (dźwięk). Po połączeniu tych dwóch plików w tmpgenc powstał plik mpg. Chciałem do tego materiału utworzyć menu w ulead dvd movie factory ale po załadowaniu pliku mpg do uleada pojawia się komunikat "audio format is not supported". Dlaczego nie chce mi wczytać dźwięku do programu i co zrobić, aby go wczytać? Proszę o pomoc.

niedziela, 2 stycznia 2005, 16:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tak , UDMF nie obsługuje plików ac3, nie jestem pewien ale wersja 3 tego programu chyba już ma wsparcie dla tego formatu dźwięku. Mi kiedyś również pojawiał się ten komunikat: "audio format is not supported" ale jedyną wadą tego było że film w tym programie był niemy, natomiast po utworzeniu menu i wypaleniu płyty wszystko było OK.!
Odtwarzana płyta na stacjonarnym dvd miała dźwięk i na dodatek format tego dźwięku był Dolby Digital czyli ac3. Proponuje zrobić sobie test i sprawdzić , u mnie tak wszystko działało.

Pozdrawiam

niedziela, 2 stycznia 2005, 17:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
OK. Dzięki za podpowiedź. Zainstalowałem trialową wersję UDMF 3 i faktycznie ma ona już wsparcie dla dźwięku ac3, a ponadto dużo innych ciekawych funkcji. Polecam ten program! Pozdrawiam

wtorek, 4 stycznia 2005, 12:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]