Teraz jest piątek, 3 lipca 2020, 20:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Ulead Video Studio 7 SE Problem z przerzucaniem filmów 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Ulead Video Studio 7 SE Problem z przerzucaniem filmów
Mam problem z przerzuceniem filmu z kamery na dysk. Kupiłem niedawno kartę Fier Wire IEEE1394 w komplecie z programem Ulaed Video Studio 7 , Kamerę mam Samsunga VP-D23Di. Więc myślałem że teraz będę mógł przerzucać filmy na dysk. Niestety mam z tym problemy.
Bardzo często podczas ściągania filmu wyskakuje napis : UNABLE TO CONNECT TO YOUR DEVICE. CHECK THAT: CONNECTION LINES ARE SECURE, THE DEVICE IS SWITCHED ON, THE DEVICE IS IN VTR(VCR)MODE, THE TAPE IS NOT EJECTED. Potem po wciśnięciu OK pokazuje się
FAILED TO BUILD A PREVIEW GRAPH. CAPTURING FAILED. THE FILE MAY BE CORRUPT. DO YOU WANT TO DELETE THIS FILE? YES OR NO.
Potem wszystko się zawiesza i muszę wyłączyć program i od łączyć kamerę aby znowu zacząć przerzucać film i raz mi sie to udaje a raz nie.
Wymieniałem już raz tą kartę na taki sam model i historia jest taka sama.Nie wiem też czy to jest prawidłowe bo gdy udaje mi się przerzucać film to robię to po ustaleniu formatu VCD. Wtedy podczas przerzucanie często podgląd sie zatrzymuje i film jest dzielony na sceny czasami dłuższe a czasami krótsze nie ma przy tym żadnej logiki. Nioe wiem w czym leży problem czy to wina tej karty, bo slyszałem że karta powinna być dobrana do płyt gł. komputera, czy może Systemu mam Windowsa XP Profesional. Prosił bym o pomoc w ustaleniu przyczyny może ktoś spotkał się z takimi problemami . Bardzo będę wdzięczny za szybko pomoc, w razie czego mogę jeszcze wymienić kartę Fire Wire do 20.04.05
Z gory dziekuję za pomoc.[/b]

piątek, 15 kwietnia 2005, 21:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]