Teraz jest poniedziałek, 13 lipca 2020, 10:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 zniknęła zakłądka Filtrów w UVS 9!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post zniknęła zakłądka Filtrów w UVS 9!!!
witam
jeśli komukolwiek zniknęła zakłądka z filtrami (Video Filters) i wie jak odzyskać ją w programie błagam o pomoc!! muszę jutro oddać film siostrze gdyż wyjeżdza na urlop i chciała się pochwalić rodzinie chrzcinami a musze zastosować filtry rozjasniające gdyż przwie nic nie widać

mam triala ze strony uleada
wszystko było ok przez ostatnie kilka dni
dzisiaj nie umiem znależć zakłądki z filtami - video, obrazki, animacje flash - wszystkie te zakłądki są poza Video Filters!!!

przeinstalowałem cały program ale nic to nie dało
co zrobić????
krzyś

piątek, 8 lipca 2005, 12:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

trial słuzy tylko do tego aby uzytkownik mogł miec programik bezpłatnie
przez krótki czas albo x-uruchomiń(często z ograniczonymi funkcjami)
i po tym okresie zdeydował czy kupuje czy nie

najproście to albo kupic, albo wywalic przestać uzytkować
albo zrobic format kopa
i jakby na nowym zainstalowac triala i tak w koło Macieju(albo jak kto woli Wojtek)

piątek, 8 lipca 2005, 13:19
Nowy
Nowy

dziękuję JAM! BARDZO konstruktywna odpowiedz...
nie pomyślałeś że może akurat używam go 1 raz aby sprawdzić czy mi odpowiada, i że może bym go wywaliłczy kupił ale teraz mam problem na głowie który musze rozwiązać a ty w tym nic nie pomogłeś

czy jest ktoś kto ma jakiś pomysł?

piątek, 8 lipca 2005, 13:35
Nowy
Nowy

napisałeś format kopa...w pośpiechu zrozumiałem że mam zrobić kopa uvsowi...;)

co poza formatem?
nie mogę go zrobić bo mam program z kluczem do kosztorysów i dopiero za kilka dni mógłbym go zainstalować z poworotem a po nocach muszę projekt robić

piątek, 8 lipca 2005, 13:38
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: zniknęła zakłądka Filtrów w UVS 9!!!
Krzyś4444 napisał(a):
witam...
....dzisiaj nie umiem znależć zakłądki z filtami - video, obrazki, animacje flash - wszystkie te zakłądki są poza Video Filters!!!

przeinstalowałem cały program ale nic to nie dało
co zrobić????
krzyś

Do wszystkiego jest dostęp z poziomu Panelu bibliotek (Library), w tej wersji programu - GALLERY, albo z poziomu poszczególnych zakładek programu, czyli jeżeli lista wyboru klipów zdjęć , animacji, itp zniknęła (!?) to klipy video i obrazy powinny byc nadal w zakładce EDIT, animacje flash w zakładce EFFECT wraz z przejściami 2D i 3D.

Jeżeli tu tez jest jakiś niewytłumaczalny problem, to należałoby przeinstalowac program, czyli należy odinstalować go z poziomu Dodaj/Usuń Programy w Panelu sterowania i dodatkowo usunąć foldery:
1. C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Ulead Systems\Ulead VideoStudio
2. C:\Documents and Settings\[NAZWA_TWOJEGO_KONTA]\Dane aplikacji\Ulead Systems\Ulead VideoStudio
3. C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems
Teraz należy uruchomić ponownie komputer i zainstalować videostudio.
Jeżeli powyższe foldery nie zostaną usunięte to program może ciagle instalowac się z tym samym błędem.

Plik projektu z Twoim filmem pozostaje w katalogu Moje dokumenty/Ulead VideoStudio, zatem po reinstalacji będzie ciągle dostępny i nie stracisz swojej pracy w programie.

Nie radzę korzystać z cracków, które pojawią się pewnie, o ile juz nie są dostepne, do przedłużenia działania wersji trial - awarie i niewytłumaczalne problemy z programem będą na porządku dziennym.

Możliwości tej wersji programu są warte wydania 400 zł, a można go przecież kupić nawet za ok. 170zł, polecam zatem zakup legala, bo żadnych problemów już nie będzie.

piątek, 8 lipca 2005, 22:55
Nowy
Nowy

to się nazywa kompletna wypowiedz ;)))

w moim przypadku nie pomagały reinstalacje
usunąłem nawet ręcznie wszystkie wpisy w rejestrze
tylko poto aby nie przeinstalowywać wina
nie pomyślałem że mogą jeszcze jakieś katalogi pozostać po usunięciu programu z taką dużą ilościa danych

i faktycznie w moim przypadku wystarczyło usunąć katalogi z punktu 2. czyli pod własnym logiem

jeszcze raz dzięki!

wtorek, 12 lipca 2005, 19:36
Nowy
Nowy

podaj proszę namiar na UVS9pl za cenę poniżej 200 zł - napisałeś że widziałeś gdzies po 170 legalną wersję
z góry dzięki

środa, 13 lipca 2005, 14:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

podaj proszę namiar na UVS9pl za cenę poniżej 200 zł - napisałeś że widziałeś gdzies po 170 legalną wersję
z góry dzięki

Można ale jako kontynuację poprzedniej...
Zakup oryginał poprzedniej wersji, 7 lub 8 na allegro chodzą po kilkanaście zł. i na stronioe producenta możesz zamówić kontynuacje co taniej wyjdzie...

środa, 13 lipca 2005, 15:59
Stały bywalec
Stały bywalec

Post VideoStudio 9 za 170 zł....
Krzyś4444 napisał(a):
z góry dzięki

Najtańsza forma zakupu tego programu to zakup on-line wersji ESD upgrade. Wystarczy mieć VideoStudio 6, 7, 8 pełną , SE, VCD, lub DVD (oczywiście nie trial, czy program legalny inaczej) oraz kartę kredytową lub charge.
http://www.u
Koszt programu to 49 USD, pobiera się go natychmiast po zakupie z udostępniknego linku, w czasie instalacji należy na chwilę umieścić w CD-romie którąś ze starszych wersji programu.
Plusem jest otrzymanie pokaźnego pakietu dodatków oraz mozliwość promocyjnego zakupu innych programów jak np. znakomitego PhotoImpact 10 (polecam!).

Witryna Ulead.

poniedziałek, 18 lipca 2005, 14:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]