Teraz jest wtorek, 14 lipca 2020, 15:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pomocy!!! Mam problem. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pomocy!!! Mam problem.
Dzień przed wylotem udałem się do sklepu i zakupiłę kamerkę Samsung vp-d352. Następnego dnia udalem się wraz z kamerką na wczasy. Nakręciłem dwie godziny filmu. Wracam do domu. Instaluję sterowniki oraz Ulead VideoStudio 9, podłączam kamerę do komputera poprzez USB, włączam program i chcę zgrać film na dysk twardy. W tym miejscu pojawia się problem. Nie mogę ustawić innej rozdzielczości obrazu który ma być zgrany niż 320x280. W takiej rozdzielczości to piksele można policzyć. Co robię źle. Jak uzyskać film o rozdzielczości wyższej? POMOCY!!! Jak z kamery zgrać obraz na przykład do pliku o rozszerzeniu avi ale rozdzielczości wyższej? Czy ktoś może mi pomóc bo ja jestem w tym temacie zielony.

wtorek, 12 lipca 2005, 19:38
Moderator
Moderator

no widać, że jesteś zielony. dobrze by było, gdybyś poszukał sobie odpowiedzi w jakimś... nie wiem... enterze czy czipie. bo jak bedziesz cały czas zielony, to będziesz znowu zadawał takie pytania.

pozdro

PS. kup se fire wire albo jeśli masz to podłącz kamerę do kompa za jego pośrednictwem. usb sie nie używa do tych celów.

wtorek, 12 lipca 2005, 20:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]