Teraz jest czwartek, 9 lipca 2020, 22:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 ULEAD 9.0 początki 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ULEAD 9.0 początki
Witam wlasnie zostałem szczęsliwym posiadaczem Ulead 9.0 ogólnie zaczynam sie nim bawić efekty przejscia sa spoko i wszystko jak narazie dziala bez wiekszych problemow tylko mam pynie mam

NIE JESTEM W STANIE ZNALEZSC MOZLIWOSCI ABY CLIP KTORY SOBIE WYBRAŁEM ZACZYNAŁ SIE TZW ROZJASNIENIEM (TZN.ABY Z CZARNEGO EKRANU POWOLI POKAZYWAL SIE POCZATEK FILMU) JAK TO ZROBIĆ WIEM?? ZE JEST TO PROSTE ALE NIE JESTEM W STANIE ZNALEZSC TEJ OPCJI :( PROSZE O POMOC :oops:

piątek, 20 stycznia 2006, 01:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Musisz wstawic przed film czarne tlo. Takie roznokolorowe klipy-tla znajdziesz w rozwijanym menu po prawej stronie pod nazwa colour. Difoltowo te lkipy trwaja 3s, ale mozesz to zmieniac. Potem miedzy ten czarny klip a wlasciwy klip wstawiasz najzwyklejszy efekt przejscia - przenikanie. I sprawa zalatwiona. W ten sam sposob mozesz zakanczac filmy lub nawet wstawiac tla w srodek filmu (po jego uprzednim podzieleniu) jesli chcesz dluzsza czarna przerwe. Na takie roznokolorowe tla mozesz wstawiac w razie potrzeby napisy. Ten program wedlug mnie jest doskonaly i sprawi ci wiele radosci i uciechy. Mozliwosci (jak dla amatora) ma naprawde spore.

piątek, 20 stycznia 2006, 09:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
OK wielkie dzięki bede ten program rozgryzał, wczesniej operowałem na Movie Makerze ale postanowilem przerzucić sie juz na Unleada jeżeli bee mial jeszcze jakies problemy bedę je wrzucał na forum

pozdr!

piątek, 20 stycznia 2006, 10:46
Bywalec
Bywalec

mam spolszczenie jeśli poptrzebujesz... gg.1824927

piątek, 20 stycznia 2006, 21:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]