Teraz jest piątek, 14 sierpnia 2020, 10:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 UVS7 nie wypala 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post UVS7 nie wypala
Od niedawna mam UVS 7 i po dodaniu wszystkich przejść podkładu itd. próbowałem nagrać płytke ale nie moge kliknąć na create disc, możecie mi napisać czym jest to spowodowane, i napiszcie jeszcze czy w UVS 7 można zrobić menu, i czy można nagrać 2 różne filmy na jedną płytkę dvd bo mam właśnie 2 takie krótkie po 35 minut i chciałbym zrobić 2 oddzielne filmy na 1 dvd ale nie wiem czy tak się da.

niedziela, 30 października 2005, 12:51
Stały bywalec
Stały bywalec

w UVS 9 na pewno to wszystko zrobisz co chcesz...

poniedziałek, 31 października 2005, 14:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: UVS7 nie wypala
karool1988 napisał(a):
Od niedawna mam UVS 7 i po dodaniu wszystkich przejść podkładu itd. próbowałem nagrać płytke ale nie moge kliknąć na create disc, możecie mi napisać czym jest to spowodowane, i napiszcie jeszcze czy w UVS 7 można zrobić menu, i czy można nagrać 2 różne filmy na jedną płytkę dvd bo mam właśnie 2 takie krótkie po 35 minut i chciałbym zrobić 2 oddzielne filmy na 1 dvd ale nie wiem czy tak się da.

Mam to samo. Po prostu "Create disc" za żadne skarby się nie podświetla. Program kupiłem razem z kartą Fire Vire. Ten etap załatwiam UVS 9, który z kolei przy próbie przechwytu wyświetla:"vstudio.dat.exe wygenerował błędy i będzie zamknięty przez system Windows...". Dzieje się tak 100/100! Obróbkę robię jednym, lub drugim, oba mam jednocześnie zainstalowane w W2K. Przyłączam się do pytania: Dlaczego kreate disc się nie podświetla w v.7?".

sobota, 11 lutego 2006, 20:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Muszę z radością oświadczyć, że w UVS7 można tworzyć dysk (Create Disc). Nie wiem niestety dokładnie jak to zrobiłem. Instalowałem różne pakiety kodeków, m.in. najnowszy - K-Lite Codec Pack 270 FULL, ale w czasie instalacji pojawiały się różne błędy, brakowało jakiś plików, więc odinstalowałem. Komp mi sie zawieszał, więc go przywróciłem do stanu sprzed miesiąca. Potem zainstalowałem bez problemu starszy od poprzedniego K-Lite Mega Codec Pack 117 i niektóre rzeczy z DirectShowPack 20030804 i o dziwo Create Disc sie podświetla, otwiera, można tworzyć rozdziały itd i chyba nie ma różnicy z UVS9 w tym zakresie. Później przetestuję rzecz gruntownie.

poniedziałek, 13 lutego 2006, 23:26
Bywalec
Bywalec

niemoznosc wypalenia dysku w UVS7 oraz zakup tegoz programu z kontrolerem FiWi moze swiadczyc o wersji SE programu, ktora jest okrojona wersja pelnego UVS. W wersji tej (UVS 7SE bez dopisku "DVD") nie mam mozliwosci stworzenia plyty. Mozna tylko zapisac plik (DV, MPEG).
Pozdro,
Piotr

środa, 15 lutego 2006, 10:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety muszę sprostować mój post z 13.02.2006. Piolew ma rację, że UVS7 nie można tworzyć dysku. Skąd moja pomyłka? Zainstalowałem UVS7SE i oczywiście Create Disc nie działa. Doinstalowałem UVS 9 by realizować tą końcową funkcję, bo w "9" zamykało mi program po kliknięciu na przechwyt (kamerkę). Prawdopodobnie oba programy się "zmutowały" i na "7" zaczął mi działać Create Disc i dalsze zadania jak w "9". Zadowolony usunąłem "9". Później postanowiłem do "7" doinstalować łatkę o nazwie - UVS7_Patch_E. Wtedy instalator - "Nie widzę UVS". W "Dodaj/usuń programy" UVS nie występował, choć ze skrótu na pulpicie odpalał i Create działał w dalszym ciągu. Przeprowadziłem reinstalację "7" i ... po staremu, tzn. Create Disc nie działa. I to by było na tyle. :(

czwartek, 16 lutego 2006, 14:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]