Teraz jest wtorek, 14 lipca 2020, 15:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Spolszczenie do Ulead MediaStudio pro 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Spolszczenie do Ulead MediaStudio pro 8
Witam, czy wiecie gdzie można sciągnąć spolszczenie do ulead media studio pro 8?
Jest ta stronka: http://lokalize2.republika.pl/ ale trzeba zaplacic :( a może znacie jakąś inną stronkę?

poniedziałek, 20 lutego 2006, 19:38
Nowy
Nowy

no kurcze... proszę dajcie znać kto ma spolszczenie! Na angielskiej wersji nie da się wykorzystać tylu funkcji! Proszę! Na pewno jest spolszczenie skoro jest już dostępna wersja polska tego programu!

niedziela, 21 maja 2006, 12:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Spolszczenie do Ulead MediaStudio pro 8
Kamil90 napisał(a):
Witam, czy wiecie gdzie można sciągnąć spolszczenie do ulead media studio pro 8?
Jest ta stronka: http://lokalize2.republika.pl/ ale trzeba zaplacic :( a może znacie jakąś inną stronkę?

No tak przecież trzeba zapłacić !!! Nie powiem żebym miał wszystko legel. Spolszczenie dokupiłem za 40zł. Wgrałem to do kompa poużywałem troche i przeszedłem na oryginał. Niektóre zwroty nijak mi nie pasowały do tego co chciałem wykonać. Kolega się przyzwycził i jedzie na polskiej wersji. Wróciłem też do UMS 7.0 bo ta ósemka jeszcze mi nie podchodzi. Jestem zwykłym kreciołem i w zasadzie program wykożystuję może w 15-20% . Nie wiem po co te wszystkie przejscia. Ja daję tylko wyciemnienie albo przenikanie, trochę motiona i jest ok.

niedziela, 21 maja 2006, 13:19
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To masz szczęście chłopie, że dałeś 40 zeta, bo teraz za spolszczenie UMSPro 8 trzeba zabulić 150 zeta. Wprawdzie niby są spolszczone wszystkie składowe pakietu, ale polskie "ogonki" są jak zwykle "be", poza tym niektóre określenia są śmieszne. Które, zobaczcie sami... Jest tylko jeden problem: spolszczenie działa tylko i wyłącznie do załączonej, pirackiej wersji tegoż softu. Użytkownicy legala! Szkoda waszej kasy! :lol:

niedziela, 21 maja 2006, 22:42
Nowy
Nowy

Spolszenie diabła warte. Po spolszczeniu brak części efektów z napisami, zapisany projekt nagle przestaje działac. A po nałożeniu service pack 1 ze strony Uleada jest spowrotem po Angielsku i program przestaje działac poprawnie sam się zamyka. A w wesji Angielskiej jest wszystko ok.

środa, 7 czerwca 2006, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Po spolszczeniu videostudio 9 dzieja sie dokladnie te rzeczy o ktorych pisze acyk. I to wlasnie jest podsumowanie dotyczace instalowania platnych ale nieautoryzowanych spolszczen. Naprawde lepiej wziasc slownik i przetlumaczyc sobie pare rzeczy. Bedzie taniej a wiedza z angielskiego zostanie.

Co gorsza zainstalowanie spolszczenia na tyle gleboko wpisuje sie w system, ze odistalowanie programu nie powoduje calkowitego usuniecia spolszczenia. Zostaje potem taka hybryda z czesciowo polskimi a czesciowo angielskimi napisami.

czwartek, 8 czerwca 2006, 09:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]