Teraz jest sobota, 11 lipca 2020, 09:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Kamera, Ulead 9 i problem z DV PROSZE o pomoc! 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Kamera, Ulead 9 i problem z DV PROSZE o pomoc!
Witam!
Posiadam kamere SONY DCR-TRV130E, zlacze IEE 1394 i kompa w konfiguracji: Athlon 64 3000, Plyta glowna ASUS K8N4-E, ASUS GF6600GT, HDD samsung SATA 80GM, 2x512MB ram kingston SB AUDIGY 2 ZS. Moj problem jest taki ze jak zgrywam film poprzez UVS9 do formatu DV, film ten po ogladaniu na allplayerze traci sporo na jakosci. Rozdzielczosc jest 720x576, nawet wybieralem DV TYPE 1 lub TYPE 2 niestety wiekszych zmian nie zauwazylem. Natomiast podpinajac kamere do TV ( starszy philips 21' ) poprzez kabel chinch, obraz z kamery prezentuje sie ŻYLETA !! wszystko ostre i wyrazne nawed podczas dynamicznych ruchow kamera, a gdy ogladam zgrany material na kompie to np twarze ktore sa widoczne na TV (w dalszym planie)sa ostre, na PC juz sa zamazane, tak samo jest z dynamiczna ruchem kamera. Czy to ma tak byc? czy jest na to jakies lekarstwo? skoro obraz w jakosci DV jest bezstratny to powinien wygladac jak na TV a tu niestety male rozczarowanie i klopot. Tych Którzy znaja sie na zeczy prosze o pomoc i z gory wielkie dzieki !!

piątek, 19 maja 2006, 21:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, zrób authoring i wypal na DVD. Wtedy ocenisz, oglądając na TV. Monitor nie potrafi wyświetlać z przeplotem a o tym tu było często i dużo ;)
Powinieneś poczytać i wtedy bbedzie łatwiej.
Pozdrawiam

piątek, 19 maja 2006, 23:12
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Wojwit dzieki! miales racje co do ogladania na TV obraz jest lepszy ale bitrat-e ustawilem na 8400 bo film mial niecala godzine a ja stawiam zawsze na jakosc obrazu i poszukuje roznych aplikacji ktore umozliwia jak najwierniejsze oddanie obrazu bliskiemu orginalowi. Mam jeszcze jdeno pytanie. Mam DVD Movie Factory 5 i chcialem sie zapytac czy w tym programie nie ma zadnych gotowych prezentacji menu ?? bo we wczesniejszych wersjach jest tego pelno a tutaj nic albo jak mozna to zaimprtowac ??

wtorek, 23 maja 2006, 15:07
Bywalec
Bywalec

Wojwit dzieki! miales racje co do ogladania na TV obraz jest lepszy ale bitrat-e ustawilem na 8400 bo film mial niecala godzine a ja stawiam zawsze na jakosc obrazu i poszukuje roznych aplikacji ktore umozliwia jak najwierniejsze oddanie obrazu bliskiemu orginalowi. Mam jeszcze jdeno pytanie. Mam DVD Movie Factory 5 i chcialem sie zapytac czy w tym programie nie ma zadnych gotowych prezentacji menu ?? bo we wczesniejszych wersjach jest tego pelno a tutaj nic albo jak mozna to zaimprtowac ??

Kolego oczywiscie ze w Ulead DVD MovieFactory 5 ale w orginale a nie jakies pirackiej wersji W orginalnej wersji jest ich duzo i niestety nie da sie zainportowac z orginału samych gotowych prezentacji menu. JEDYNE WYJSCIE KUPOWAC ORGINALNE OPROGRAMOWANIE I WSZYSTKO BEDZIE I BEDZIE DZIAŁAŁO. Pozdrawiam

sobota, 27 maja 2006, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pzy zakupie programu otrzymujesz dwie plytki. Jedna z samym programem a druga z calym mnostwem dodatkow - glownie szablonow menu.

czwartek, 1 czerwca 2006, 12:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]