Teraz jest środa, 8 lipca 2020, 12:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 MovieFactory 5 Launcher problem z prześciami między scenami 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post MovieFactory 5 Launcher problem z prześciami między scenami
Witam Serdecznie i proszę o pomoc !!!!!
Zadałem wcześniej ten problem w dziale "MONTAŻ" , ale nikt mi nie pomógł . Mam nadzieję że tutaj znajdzie się ktoś kto pomoże rozwiązać mi mój problem.
Mam plik MPEG-2 704x576 INTERLANCE , i chcę aby MovieFacory5 wyszukał mi pełne sekwence filmowe i połączył je 1-sekundowym przejściem np.Crossfade-FX . Pobieram plik . daję ENHANCE VIDEO , odchaczam ONLY FOR JOINED VIDEOS , wybieram rodzaj przejścia , czas przejścia i klikam AUTO ADD EFFECTS . Sam program wyszukuje mi połączone sceny oraz dodaje mi przejścia .Daję OK , i chcę całość wyeksportować jako plik z przejściami . Klikam EXPORT SELECTED CLIP i niestety nie mogę wyeksportować w żadnym z wymienionych tam formatów , więc przechodzę poprzez NEXT , NeXT do nagrania płyty . Po nagraniu płyty i odtworzeniu cały materiał jest super , nie stracił nic na jakości ( nie był renderowany ) , ale w miejscach przejść między scenami mam kaszanę . Zaczyna się przejście dobrze a pod koniec obraz jest zamrożenie oraz zasypany ekran kwadratami o wielkości ok.1cm . Po zakończeniu przejścia wszystko wraca do normy i jest ok . Bardzo fajną funkcją byłoby automatyczne dodawanie przejść pomiędzy scenami zwłaszcza przy długim pliku podielonym na dużo ilość scen . Jak to zrobić aby MovieFactory zrobił mi to płynnie ? Jeżeli macie jakieś doświadczenie w tym temacie byłbym bardzo wdzięczny . Serdecznie Wszystkich pozdrawiam !!!!!

piątek, 23 czerwca 2006, 10:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]