Teraz jest wtorek, 7 lipca 2020, 18:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 filtr audio - redukcja szumu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post filtr audio - redukcja szumu
Moje pytanie dotyczy filtru audio - redukja szumu. Czy u kogos ten filtr dziala prawidlowo? U mnie przy glebszej redukcji dzwiek przerywa sie zarowno przy podgladzie jak i po renderowaniu natomiast przy malej redukcji dzwiek jest juz ciagly, ale redukcji szumu raczej nie slysze. Problem dotyczy zarowno VS9 jak i 10+

Drugie pytanie dotyczy jakosci otwarzania dzwieku na timeline. W momencie przejscia w tryb audio i odsluchu wraz dzialajacym wskaznikiem wysterowania slychac nieprzyjemne trzaski. Problem dotyczy plikow dzwiakowych mpa (np w dolaczonych do programu plikach dzwiekowych) . Dzwiek wav lub mp3 jest otwarzany prawidlowo. Problem dotyczy VS10+. Dziewiatka nie ma tego typu efektow. W sumie obydwa powyzsze przypadki wystepowaly u mnie na 3 roznych komputerach. Jesli u was tak nie ma to moze robie jakis "wspolny" blad w ustawieniach?

piątek, 15 września 2006, 10:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam takie samo wrażenie nt. redukcji szumu, chociaż w UVS8. Brzmi to jak wycinanie audio do zera gdy jest tylko szum (w sumie ok), ale jeśli jest coś wartościowego (z punktu widzenia UVS, to pewnie coś głośnego) i szum, to zostają oba.

środa, 20 września 2006, 21:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]