Teraz jest czwartek, 9 lipca 2020, 05:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Zgrywanie w UVS 9 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Zgrywanie w UVS 9
Serwus!
Sytuacja wygląda tak, że mam film nagrany kamerką sony na taśmach miniDV! Słyszałem, a raczej wyczytałem dobre słowa o programie Ulead tylko teraz mam problem z obrazem po zgraniu filmu na dysk. Dodam, że zgrywam za pomocą USB. Po zgraniu film ma fatalna jakość, próbował zmieniać opcje ale nic z tego no i co najważniejsze nie oge ustawić rozdzielczości większej niż 640x480!!! Cały czas szukam na stronce ulead no i jednocześnie prosze o rade na forum!
aha dodam jeszcze, że obraz już na ekranie monitora jest słabej jakości, zanim zaczne zgrywanie!

piątek, 22 września 2006, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Zgrywanie w UVS 9
sznurowadło napisał(a):
Serwus!
Sytuacja wygląda tak, że mam film nagrany kamerką sony na taśmach miniDV! Słyszałem, a raczej wyczytałem dobre słowa o programie Ulead tylko teraz mam problem z obrazem po zgraniu filmu na dysk. Dodam, że zgrywam za pomocą USB. Po zgraniu film ma fatalna jakość, próbował zmieniać opcje ale nic z tego no i co najważniejsze nie oge ustawić rozdzielczości większej niż 640x480!!! Cały czas szukam na stronce ulead no i jednocześnie prosze o rade na forum!
aha dodam jeszcze, że obraz już na ekranie monitora jest słabej jakości, zanim zaczne zgrywanie!

witam
pracuję z tym programem, ale używam IEEE1394. Przez port USB ten program nie widzi mojej JVC GRD73. Zgrany filmik jest w avi dv 720x576. Nie ma żadnych problemów, obraz żyleta. Może warto kupić firewire? (wiem że teoretycznie przesył przez USB2.0-480Mb/s jest podobnie szybki co firewire lecz praktyka wskazuje na wiele problemów, przynajmniej u mnie tak było).nie załamuj się, a może 'twoje USB to starsza wersja 1.1 z małym przesyłem - od 1.5-12MB/s'?
pozdrawiam

piątek, 22 września 2006, 17:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamery Sony nie umozliwiaja przechwytu w pelnej jakosci poprzez port usb. Umozliwiaja to tylko niektore kamery Panasonica. W Twoim przypadku musisz zaopatrzyc sie w karte z portem Fire-Wire. Za pomoca tego portu przechwycisz nagranie w pelnej jakosci DV.

poniedziałek, 25 września 2006, 14:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]