Teraz jest środa, 8 lipca 2020, 13:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 File reading error 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post File reading error
Czy ktoś spotkał się z komunikatem "File reading error" przy próbie otwarcia projektu w Media Studio Pro 8? Miałem ponad dwógodzinny projekt i nie mogę zupełnie go otworzyć. Są jakieś środki zaradcze? Ręce opadają, nigdy nie miałem takiego problemu... :cry:

niedziela, 8 października 2006, 20:51
Bywalec
Bywalec

Współczuję co do projektu, tak tylko gdybam a nie ma takiej możliwości aby otworzyć nowy projekt o tych samych parametrach i tak jak to jest w PremierrePro wtedy z jego poziomu zaimportować do tego nowego projektu ten twój skończony projekt?

niedziela, 8 października 2006, 22:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Poszukaj dobrze. Pamietam, ze UMSpro8 robi sobie "kopie bezpieczensta" beckup-y co najwyzej otworzysz projekt edytowany ciut wczesniej. Lepsze to niz praca od poczatku. Niestety nie pamietam gdzie on to przechowuje. Na przyszlosc dobra rada:
Doskonalym sposobem zabezpieczenia sie przed zle zapisanym plikiem jest jego zapisywanie za kazdym razem po inna nazwa. Np. projekt1, projekt2...itd. Jesli ostatni zle sie zapisze to zawsze mozna wrocic do wczesnijszego. Ale jak juz mowilem UMSpro8 robi cos takiego sam. Twoj projekt na pewno nie jest stracony!

poniedziałek, 9 października 2006, 09:56
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Tak, to ja wiem, program robi sobie "kopie bezpieczeństwa" w miejscu wskazanym przez użytkownika. Jest tam sam plik projektu, ale również folder z kopiami bezpieczeństwa. Niestety, ostatnie pół godziny projektu są już chyba nie do uratowania, a męczyłem się nad nimi kilka godzin, bo to materiał realizowany z pięciu kamer. Jak pomyślę, że znów mam to synchronizować, to aż mnie trzęsie. Ale dzięki za wsparcie. :wink:

[ Dodano: Wto Paź 10, 2006 12:14 am ]
No i udalo się odzyskać projekt, prawie w finalnej wersji. Ciekawostka: te wspomniane "kopie bezpieczeństwa" są w folderze o takiej nazwie jak główny projekt. Program tworzy je automatycznie lub po każdym zapisie użytkownika. Nadaje przy tym kolejne numery. Ale uwaga! Ostatni numer nie oznacza ostatniego zapisu! Nie badałem dokładnie jak program przydziela numery, ale w moim przypadku było 99 zapisów, a ostatni mój zapis pod koniec projektu, dający się odtworzyć miał numer... 73. Doszedłem do tego porównując wielkości plików. Plik o nr 74 i 75 był największy, ale nie mogłem ich otworzyć. Całe szczęscie, że dość często robię zapis, więc straciłem tylko planszę z napisami końcowymi. Mam nadzieję, że to się kiedyś komuś przyda. Pozdro! :)

poniedziałek, 9 października 2006, 11:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]