Teraz jest wtorek, 7 lipca 2020, 17:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 UVS 10 - problem z synchro dźwięku z obrazem (raz jeszcze) 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post UVS 10 - problem z synchro dźwięku z obrazem (raz jeszcze)
Chciałbym raz jeszcze przedstawić mój problem z wątku: http://www.forumwideo.pl/viewtopic.php?t=17066
Nie doczekałem się tam prawie żadnej rady czy wskazówki, a nie mogę sobie z nim jak dotąd uporać :(
Nie potrafię sobie wytłumaczyć tego zjawiska w żaden sposób, tym bardziej że kolejne reinstalacje programu nie pomagają, a pozostałe, starsze wersje UVS nr 9 czy 8 pozbawione są tego błędu.
Bardzo zależy mi na "dziesiątce" bo w przeciwieństwie do "ósemki" i "dziewiątki" ma ona możliwość pracy z dźwiękiem wielokanałowym przy tworzeniu płyty DVD.

Jeszcze jedno pytanie:
- dlaczego podczas tworzenia DVD, kiedy odtwarzam materiał filmowy lub przesuwam myszką na osi czasu podczas ustawiania rozdziałów procesor pracuje na 100%, czy to normalne zjawisko ?
Generalnie praca w tym programie bardzo obciąża procesor, komputer staje się "mułowaty"... a mój procesor to nie ułomek (Celeron D 3,1GHz), więc mam kolejną zagwozdkę...
Porównywałem UVS10 z Nero Vision i ten drugi jest on bardziej przyjazny, co najważniejsze mniej obciąża procesor, ale niestety nie akceptuje plkow MPEG-2 zgranych z satelity poprzez kartę DVB.
Liczę na to że znajdą się na tym forum specjaliści "godni" mojego problemu :wink:
Pozdrowienia :!:

wtorek, 21 listopada 2006, 22:15
Bywalec
Bywalec

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale podobny problem mialem kiedys przy pinnaclu tyle ze było to bardzo losowe w któryms momencie po renderingu dzwiek przesuniety był dosyc poważnie ale wystarczyło usunąć ułamek sekundy w długości tej sceny od której przesuniecie sie zaczynało i problem znikał...Jeśli ta metoda nie zadziała a uleadzie proponuje Ci moze uzyc funkcji split audio wtedy jeśli problem sam sie nie rozwiąże ręcznie wytnij ze ścieżki audio tą sekunde bądz też przesuń nieco -zależy w którą strone sekunda Ci ucieka- ścieżke audio
Pozdr

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 12:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]