Teraz jest czwartek, 9 lipca 2020, 06:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ulead Video Studio 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Ulead Video Studio 8
Czesc. Witam wszystkich na forum. :D Jestem tu 1 raz. Moja znajomosc komputerów jest na poziomie raczej niskim. Mam Ulead Video Studio 8. Próbuje zgrywac film z DV i po pewnym czasie blokuje mi sie cały laptop. Raz po np. 15 sekundach, innym razem po 2ch minutach itp,itd. To samo mi sie robi z Pinnacle Studio 9. Mam 1200 cos GB pamieci. Nie wiem co mam Wam kochani jeszcze podać :roll: . Przy Pinnacle albo Nero (w ktorym tez probowalem robic film)gdy juz obrabialem film blokowalo mi laptop albo wywalalo Pinnacle lub Nero. Przy Nero non stop pytalo o wysylaniu info o problemach do Microsoftu. Nie jestem w stanie zrobic nic z filmami w moim laptopie :cry: . Co jest grane :?: Jezeli kupie np. UWS 10-kę moze byc to samo? Holender jasny, wydam kase znowu i co :?: po prostu jezeli chodzi o obrobke filmow w tym momencie...nie mam pojecia co jest do hol...ry :!: :!: :!: [shadow=red]Zalezy mi na dobrym programie do [/shadow]obrobki filmow, tylko co z tego skoro bedzie to samo co z UWS8 :?:
DZieki serdeczne za wszystkie wskazowki

piątek, 30 marca 2007, 19:00
Moderator
Moderator

Post Re: Ulead Video Studio 8
jerrytfl napisał(a):
Mam 1200 cos GB pamieci. Nie wiem co mam Wam kochani jeszcze podać :roll: .

Może na razie nie podawaj więcej :wink: .
Zdefragmentuj dysk, zobacz czy masz na partycji na którą przechwytujesz jeszcze jakieś wolne miejsce. Nie kupuj żadnych nowych programów, ich wymagania sprzętowe zjedzą laptopa na surowo, (przyznaję że teraz zgaduję, ale nie mam wyboru). Są z resztą triale żeby to sprawdzić. Lepiej podepnij dysk przenośny i na niego zgrywaj.

piątek, 30 marca 2007, 21:54
Nowy
Nowy

srry kolego ale mialem problem z laptopem wiec nie odpowiadalem. To co mi podpowiedziales zostalo sprawdzone ale nici z tego dalej wiec zostawilem w spokoju Video Studio 8. Sciagnalem triala Sony VegasMovie Studio Platinum Edition 7.0a. I znowu problem bo jest trudny do obslugi i w angielskiej wersji. Czy widziales gdzie moze polska wersje albo chociarz opis? Na razie i dzieki za podpowiedz. Trzymaj sie.

czwartek, 12 kwietnia 2007, 03:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]