Teraz jest środa, 8 lipca 2020, 13:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 UVS 11 Plus - problem z instalacją 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post UVS 11 Plus - problem z instalacją
Witam wszystkich użytkowników forum.

Proszę o pomoc: zakupiłem nowiutkiego Ulead Videostudio 11 Plus i mam problem z zainstalowaniem. Program instalacyjny chce za wszelką cenę naprawić lub usunąć starą wersję, której teoretycznie nie mam. Jak zrobić, żeby się zainstalowała nowa wersja od podstaw? Pewnie zostało coś w rejestrze z wersji 8.0 lub trial (pomimo, że starałem się także usunąć wszystko z rejestru). Wyczyściłem wszystkie wpisu ze złowami "Ulead" i "UVS". Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Ursi

poniedziałek, 4 maja 2009, 18:53
Nowy
Nowy

Post Re: UVS 11 Plus - problem z instalacją
Witam ponownie.

Niestety nie dostałem żadnej podpowiedzi na forum, ale udało mi się znaleźć odpowiednią poradę na stronie producenta. Dla wszystkich, którzy będą mieć ten problem co ja, podaję poniżej przepis na ręczne usunięcie z systemu Uleada Video Studio 11:

Launch Windows Explorer and go to "Tools > Folder Options > View" (on XP) or "Organize > Folder and Search Options > View" (on Vista) to check "show hidden files and folders";
Purge/delete all the files in these folders: "C:\Windows\Temp" (on Vista) "C:\Documents and Settings\[User Name]\Local Settings\Temp" (for WinXP);
It is safe to delete all contents of these folders. However, leave any files you can?t delete for now;
Delete these folders/directories: "C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems" "C:\Program Files\Ulead Systems\Ulead VideoStudio 11.0" "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ulead Systems\Ulead VideoStudio\11.0" (on XP) or "C:\Users\[Your User Name]\AppData\Roaming\Ulead Systems\Ulead VideoStudio\11.0" (on Vista) "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\SmartSound Software Inc" (for full versions);
Go to "C:\Program Files\InstallShield Installation Information";
Delete the folder {F99F9E24-EE2F-47FD-AEB0-FDB82859B5C9}
Go to Start-->Run; (on Windows XP) or Start --> All Programs --> Accessories --> Run (on Windows Vista)
Type "regedit" then "OK";
Go to HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Uninstall;
Locate and delete the identity enclosed in curly brackets that corresponds to Ulead VideoStudio 11: {F99F9E24-EE2F-47FD-AEB0-FDB82859B5C9}
Go to "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ulead Systems\Ulead VideoStudio";
Delete the folder "11.0";
Go to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ulead Systems\Ulead VideoStudio";
Delete the folder "11.0";
Close Regedit and restart Windows;
Reinstall Ulead VideoStudio 11.

Pozdrawiam
Ursi

poniedziałek, 11 maja 2009, 23:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]