Teraz jest sobota, 11 lipca 2020, 08:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 problem ze ścieżką audio po wypaleniu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post problem ze ścieżką audio po wypaleniu
witam
Na wstępie może przeproszę jesli ten temat gdzies już się pojawił, niemniej jednak nie do końca potrafię go nazwać, dlatego być może szukanie pomocy przyniosło mi tak mierne efekty.

Przez większość wakacji nagrywałem i montowałem filmiki, całość tzn. efekt finalny wyszła na jakies 18 minutowy materiał, razem z tytułami, dodatkowymi ścieżkami, no i z podkładem muzycznym. Ogólnie rzecz ujmując - jak na możliwości amatora oraz osoby która ma styczność z czymś takim poraz pierwszy, cud miód malina.

I teraz pojawia się mój problem, który mam nadzieje da się jakoś rozwiązać, a któreż tez rozwiązanie mam nadzieje mi zaproponujecie.

Przy wypalaniu wszystkiego na płyte, tudzież na dysk. wszystko idzie bez zarzutu, gdyby nei fakt, że filmik nagrany ma źle skalibrowany podkład muzyczny.
Tzn. tam gdzie ja skrupulatnie wyciszałem, podgłaśniałem, ogólnie rzecz ujmując montowałem, tam na całej płaszczyźnie wszystko się popieprzyło. Tak jakby do 'konsolety' z dźwiękiem dorwał się mały urwis i na zmiane podgłaśniał i wyciszał niwecząc wszystkie moje wysiłki i konsekwentnie zagłuszając mi moje zyczenia urodzinowe :P
Próbowalem również zapisac projekt w formacie avi, wybierając opcje "jak w pierwszym klipie projektu" tak jak przeczytałem ktoś komuś poradził w innym problemie. niestety w połowie renderowania w programie wyskakuje mi błąd

Korzystam z wersji trial Uleada 11 w wersji polskiej. Tak jak już miałem okazje wspomnieć, byłbym wdzięczny za szybka pomoc, bowiem osoba, dla której przez wakacje latam z aparatem po całym mieście, ma za tydzień urodziny, a ten mój amatorski projekt, silnie wiąże się z jej prezentem urodzinowym.

Z góry wam dzięki za pomoc.

poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 21:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]