Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 23:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 zmiana forum 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post zmiana forum
Liquid Edition miał wspaniałe forum na serwerze KSK. Naprawdę było super. Niestety nieudana premiera LE6 doprowadziła do rozpadu tego forum. KSK tłumacząc się regulaminem swojego forum zaczęła usuwać posty ukazujące mankamenty nowego produktu. Niektórzy użytkownicy zostali zablokowani bo pisali źle o nowym LE. Czas więc opuścić tamto forum. Mam nadzieję że tutaj nie dojdzie do pogwałcenia podstawowego prawa klienta, jakim jest możliwość wyrażenia swojej opini o produkcie.
Jestem zadowolonym użytkownikiem systemu edycyjnego LE 5.5 DV. Na chwilę obecną nie mam zamiaru inwestować ponad 1000 zł na LE 6.0, czyli produkt który tak naprawdę nie wiadomo czy działa poprawnie, i którego co najgorsze, prawdopodobnie nie można zwrócić. Tak przynajmniej twierdzi jeden z niezadowolonych użytkowników nowego LE, a firma KSK mimo mojego kilkakrotnego zapytania, tego nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła.

Zapraszam wszystkich użytkowników LE na to forum zarówno tych któży już na tym sofcie pracują, jak również tych którzy są go ciekawi.

Pozdrawiam

środa, 24 listopada 2004, 00:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To zdecydowanie lepsze miejsce bo niezalezne.
Szkoda że forum KSK juz nie jest obiektywne podobnie jak szkoda że będzie trzeba porzucić LE. Planuje zakupy nowego sprzętu. Miały to być LE, specjalnie czekałem na 6.0 PRO. Teraz nic mi nie pozostaje jak na Avida się przerzucić a szkoda ... .

środa, 24 listopada 2004, 01:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Do Krzysztofa. Z dużym szacunkiem obserwowałem Twoje i kolegów poczynania na forum KSK. Również jestem podobnego zdania. Admin i KSK wykazał się kompletną niekompetencją. Rozwiązanie problemu nastąpiło w najgorszy z możliwych sposobów. W dobie wszechogarniającego internetu nie da się wprowadzić cenzury i sztucznych ograniczeń. KSK zapomina również o tym, że teraz po zamknięciu forum zacznie krążyć wiele plotek, sensacji, urazów, żali, zawodu a wręcz niechęci. Prawo klienta do rzetelnej i uczciwej informacji nie jest już luksusem, tego faktu raczy jednak niedostrzegać KSK, a szkoda.

środa, 24 listopada 2004, 09:09
Moderator
Moderator

Post Re: zmiana forum
krzysztofalcman napisał(a):
KSK tłumacząc się regulaminem swojego forum zaczęła usuwać posty ukazujące mankamenty nowego produktu. Niektórzy użytkownicy zostali zablokowani bo pisali źle o nowym LE.

Na tym forum na pewno nie dojdzie do takich sytuacji ! Stosowane sa tu zasady ogólne, istniejące na innych forach. A więc niemile jest widziane rzucanie mięsem, "oftopiki", oraz podawanie linków do sklepów internetowych. A pozatym jest OK.
Tak więc zapraszam gorąco !
Pozdrawiam

środa, 24 listopada 2004, 10:55
Bywalec
Bywalec

Dziekuję Serdecznie za zaproszenie ja również się zgłaszam i serdecznie wszystkich pozdrawiam. Po dłuuugim okresie szarpaczki z LE PRO - od kilku dni testuję EDIUSA na drugim kompie i jestem przekonany że kolejny sezon rozpocznę właśnie z Firmą Conopus. Pinnace zawiodło nie tylko mnie ale prawie wszystkich użytkowników LE PRO. Znam jedynie MIKI-ego z forum KSK który jest zadowolony ale tylko dlatego że nie używa PRO. A nie o to tu chodzi wkońcu za PRO płaciliśmy. Pozdrawiam dardep

środa, 24 listopada 2004, 14:30
Nowy
Nowy

Ciekawe co skłoniło tak znaną firmę jaką jest KSK do takiego posunięcia.
Uważam że to świadczy tylko o tym że ich wiedza o moderowaniu forum jest bardzo mała , co można tylko poświadczyć tym że wszyscy bywalcy uciekli tutaj.Przypomina mi to stare czasy komunistyczne ,gdzie można było mówić tylko dobre rzeczy o partii rządzącej .
Trochę pokrytykowaliśmy nowego LE i .......... kasacja postów.
Bardzo współczuję trzem użytkownikom forum którzy kupili upgarde z 5.5 do 6.0 i praktycznie mówiąc w akcie desperacji chcieli dochodzić swoich praw .Zresztą można by wiele jeszcze napisać o tym co się tam wydarzyło od dnia premiery LE 6.0.
Dziwię się tylko Firmie Pinnacle że pozwoliła się na wypuszczenie kolejnego bubla , bo to chyba dobije ją na dobre . Tak jak już pisałem " To jest początek końca Pinnacla" -> obecnie mamy już srodek......
za granicą już chuczy na forach o tym bublu.
Zamiast wypuścić soft + kartę z I/O na złączu PCI to bawili się w jakieś pierdołki z AGP i teraz z USB . Teraz mają tego wyniki.

No ale się rozpisałem, chciałem tylko dodać że ja z panem Bogusławem Spalą piłem kawę jakieś 3 miesiące temu i do dzisiaj tego nie żałuję.To była najlepsza kawa w moim życiu.Już teraz się cieszę i czekam na już zapowiadaną wersję 3.0 słynnego EDIUSA.

środa, 24 listopada 2004, 19:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A oto odpowiedź KSK na zarzuty dotyczące forum :

"Po wgraniu patcha oprogramowania forum rozjechaly sie bazy danych i trzeba bylo ja recznie naprawiac. Wbrew pozorom nie bylo zadnych banow......"

Pozdrawiam

środa, 24 listopada 2004, 23:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Pinnacle tak naprawdę miało dobry tylko jeden produkt: DV500. Późniejsze wynalazki typu Pro-One, czy Edition sprowadziły tę firmę do parteru. Traktowanie swoich klientów po macoszemu, olewanie klientów byłych i potencjalnych gdy nadeszła tak wielka konkurencja ze strony Canopusa skończy się dla firmy chyba nizbyt dobrze. Ale nie będzie mi jej żal. Tak się nie postępuje z klientami. Już zdecydowałem. Przesiadka na Canopusa. Nie wiem tylko czy to będzie karta, czy soft.

środa, 24 listopada 2004, 23:56
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pozdrawiam wszystkich.

Wychodzi na to że KSK takich klientów jak my, ma głęboko w d...
Przepraszam, czy takie niedomówienia są na tym forum dozwolone :twisted:
A z czego to wynika? Najprawdopodobniej wszystkie produkty Pinnacle sprzedawane w Polsce przechodzą przez nich. Więc jest im wszystko jedno czy my kupujemy u nich czy gdzie indziej.

Nie jest mi żal Pinnacla bo niby czemu. Żal mi firmy FAST i żal mi LE, bo jest to naprawdę kawałek dobrego softu. Puki się da, będę dalej pracował na LE 5.5 DV bo Edius mnie nie zadowala. Jest niezły (o niebo lepszy od AP :twisted: ) ale do możliwości LE mu brakuje. To jest moje prywatne zdanie i nie mam zamiaru się z niki sprzeczać o wyższość LE nad innymi systemami edycyjnymi. Każdy ma prawo pracować na takim systemie jaki sobie wybierze. Nie ma systemów lepszych czy gorszych. Są tylko takie które nam pasują bądź nie.

To jest forum poświęcone systemowi LE, tylko o czym tu pisać skoro nowy LE okazał się wielkim niewypałem :cry:
Możemy co najwyżej dać upust swojemu niezadowoleniu, bo tutaj nikt nam tych postów nie usunie.

Pozdrawiam

czwartek, 25 listopada 2004, 01:28
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

A oto odpowiedź KSK na zarzuty dotyczące forum :

"Po wgraniu patcha oprogramowania forum rozjechaly sie bazy danych i trzeba bylo ja recznie naprawiac. Wbrew pozorom nie bylo zadnych banow......"

Kto to napisał i gdzie?

czwartek, 25 listopada 2004, 02:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Teraz nic mi nie pozostaje jak na Avida się przerzucić a szkoda ... .

E tam, a nie lepiej Vegasa 5 , Spala ma w ofercie za tysiaka

czwartek, 25 listopada 2004, 06:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Znam jedynie MIKI-ego z forum KSK który jest zadowolony ale tylko dlatego że nie używa PRO. A nie o to tu chodzi wkońcu za PRO płaciliśmy. Pozdrawiam dardep

A z drugiej beczki, po co wydawać kasę na jakieś PRO, skoro DV chodzi lepiej i ma się to samo , i jest dużo tańsze , na dodatek DV ma mniejsze wymagania sprzętowe od PRO

czwartek, 25 listopada 2004, 07:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przesiadka na Canopusa. Nie wiem tylko czy to będzie karta, czy soft.

No tak, może i racja
ale jedno trzeba wiedzieć

Canopus a Liquid

Znam osoby co testują tego ediusa 2,5 i ...

Edius - to przedszkole
a
Liquid - to liceum

poziom zaawansowanej edycji jest znaczący
trzeba jeszcze poczekac aż canopus wypusci soft godny liquida

Liquid to jest bardzo dobry program edycyjny, a takie pierdoły jak loggin tool, czy to DVD to powinni dawac w osobnym sofcie , a nie wszystko w kupie

czwartek, 25 listopada 2004, 07:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kto to napisał i gdzie?

Było na forum KSK ale nie wiem czy jeszcze jest bo tam posty nie utrzymują się za długo. :twisted:
Cytuj:
E tam, a nie lepiej Vegasa 5 , Spala ma w ofercie za tysiaka

Nie. Avid nie jest dużo droższy (ok 2000 zł) o wersji free już nic nie powiem.
Cytuj:
Edius - to przedszkole
a
Liquid - to liceum

A Avid to studia i dlatego warto zapłacić więcej.
Cytuj:
A z drugiej beczki, po co wydawać kasę na jakieś PRO, skoro DV chodzi lepiej i ma się to samo , i jest dużo tańsze , na dodatek DV ma mniejsze wymagania sprzętowe od PRO

Może żeby mieć wyjścia analogowe?

czwartek, 25 listopada 2004, 09:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Bawie się ediusem od 3 tygodni. Program mnie zadziwia. Robiłech jak Wy na Editione 5.5. Nie poznałem wszystkich tipsów, ale sofcik jest spoko.
Trocha rzeczy brakuje. Może później dojdą ? Skąd mom wziąć ProCodera 2 ? Mocie jakiś namiar ?

czwartek, 25 listopada 2004, 09:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona