Teraz jest czwartek, 17 stycznia 2019, 07:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Pinnacle Studio 12 gdzie są odblokowane dodatki 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 12 gdzie są odblokowane dodatki
Witajcie !! Jestem tu całkiem nowy i od razu mam wielkie pytanie i ogromną prośbę. Chodzi o te cholerne przejścia w Pinnacle Studio. Wcześniej byłem posiadaczem PN w wersji 10 Plus i posiadałem do tego niemal wszystkie klucze odblokowujące różniaste efekty, m. innymi Przejścia. Teraz używam PN 12 ultimate. Zrobiłem niemal wszystlo co trzeba było zrobić przy instalcji. Po transwerze zawartośsci z 10 edycji nie mam nic w 12 czyli żadnych przejść. Postanowiłem wprowadzić klucze ręcznie ( nie bede mówił ile czasu to zajęo) klucze niby się odblokowywały i widnieją w spisie ( zskładka POMOC)
czyli jakby program był odblokowany na FULL, jednak przejść owych nie ma. powinienem chyba wrócić do zabawy z wersją PS 10. No chyba, że jakaś mądra głowa wie co zrobić z tym problemem. Z góry wielkie dzięki.

poniedziałek, 23 listopada 2009, 00:16
Moderator
Moderator

Post Re: Pinnacle Studio 12 gdzie są odblokowane dodatki
Po pierwsze o jakie cholerne przejścia ? > nic takiego nie ma w Pinnacle :lol:
Jeśli posiadasz wszystkie klucze i jakiś problem ? to połącz się ze stroną Angoli ( naciśnij na kuferek i zaktualizuj klucze do wersji 12-cie ) co za problem ? trwa to kilka sekund a nie jak piszesz ;
Cytuj:
"( nie bede mówił ile czasu to zajęo)"
.

A tak na koniec > wszyscy robią Transfer i nikt nie ma problemów > no chyba że jakieś cholerne przejścia ? to może z nimi jakiś problem ? .
Pisząc krótko brak problemu z Transferem z wersji 10-ć do 12-cie .
Rozwiązania szukaj u siebie > czy zaznaczyłeś odpowiedni Transfer ? , czy pamiętasz o tym , że Pinnacle ma wszystko ustawione na Dysk C itd.

poniedziałek, 23 listopada 2009, 10:11
Nowy
Nowy

No tak może mnie trochę poniosło z tymi przejściami nazywając je cholernymi.
Chodziło mi o to, że np w wersji 10 posiadałem grupę przejść tematycznych tzn. "militaria" Halloween itp. Było tego sporo. Po przesiadce na 12 i typowym transwerze zawartości ( co dokonał program automatycznie) po kliknieciu transwer. Wszystko jest cacy klucze widnieją w spisie programu czyli są odblokowane. Jednak w przejściach widnieją tylko te, które instalują się z programem automatycznie. Zresztą tu nie tylko o przejścia chodzi o inne funkcje też. Dlatego napisałem -gdzie one są ? Skoro ich nie ma po odblokowaniu . PS 10 i 12 i cała jego zawartość siedzi na dysku systemowym (C:) Jeszcze raz dzięki z oppowiedzi.

poniedziałek, 23 listopada 2009, 10:49
Moderator
Moderator

No to dokonaj Transferu z sytemu .
Statr/Programy/Pinnacle12/Transfer << coś takiego szukaj ( zaznacz pinnacle 10 ) jak się zapyta .
Ta czynność to kopiuj/wklej > sprawdź w folderze RTFx w 12-ce czy są foldery efektów z 10-ki .
Jeśli są a się nie ukazały to dokonaj usunięcia blokady obcych przejść ( tak to nazywamy po naszemu ) opisywanie wielokrotnie na forum .

poniedziałek, 23 listopada 2009, 11:32
Nowy
Nowy

Dzięki jurekwejh !!!
Dokonałem jak podpowiedziałeś transferu z pozycji systemu i na końcu otrzymałem monit Dziękujemy zawartość Pinnacle Studio 10 została przeniesiona do PS 12. :D Super . Jednak po odpaleniu programu funklcji jak nie było tak nie ma. Oczywiście czytałem forum i wiem na czym polega usunięcie blokady obcych przejść. Zrobiłem tak jak sam to kiedyś napisałeś mam Vistę czyli po dotarciu do Folderu RTFx usunąłem z niego dwa kataloki
EditorCache i EffectCache. po ponownym odpaleniu Pinnacle moich ztransferowanych dodatków nie ma. Wiem że jesteś w tym jak to ktoś napisał Guru i napewno coś tu zaradzisz. Serdeczne dzięki

poniedziałek, 23 listopada 2009, 12:02
Moderator
Moderator

Zacznijmy od Efektów wideo> RTFx
Sprawdź czy są foldery efektów w 12-ce które Tobie brakują . Jeśli nie ma to kopiuj/wklej z 10-ki .

poniedziałek, 23 listopada 2009, 12:18
Nowy
Nowy

Zrobiłem tak jak powiedziałeś czyli start -mój komp- dysk (C:) - program Files- pinnacle - studio 10 i studio 12 otworzyłem oddzielnie oba okna i foldery RTFx poczym skopiowałem zawartość folderu z 10 do 12 te co się dublowały pominąłem. Po odpaleniu PN 12 widnieje monoit " Nie można uzyskać pojemności odtwarzania". A efektów dalej brak

poniedziałek, 23 listopada 2009, 13:43
Moderator
Moderator

Czy piszemy o efektach RTFx czy HFX ? do HFX później przejdziemy .
Bo powiedzmy brak HFX przejść > to musisz zainstalować patch Fix aby naprawić błędny kierunek do HFX 6,0 folderu .
Pat Fix do pobranie ze strony producenta > instalka kilka kb.

poniedziałek, 23 listopada 2009, 14:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]