Teraz jest środa, 25 listopada 2020, 01:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Vegas - insert i rozsuwanie plikow 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Vegas - insert i rozsuwanie plikow
No zaczynam powoli prace z Vegasem i chce sprawdzic czy przesiadka z Premiere 6.5 ma sens. No bo jesli nie zrobie nic w Vegasie nowego co umie Premiere to po co tracic czas na nauke, skoro Premierka juz kilka ladnych lat pracuje dla mnie. No i po kilku probach sie zastanawiam - mam plik A i tne go na pol, mam wiec klip A i B, rozsuwam je i chce wstawic miedzy nie klip C; jest on dluzszy niz ta przerwa i chce zeby vegas automatycznie mi rozsunal klipy na okreslona dlugosc nowego wstawianego, a nie zeby nachodzily na siebie i potem musze je recznie dopasowywac. Wydaje mi sie to jakies banalne (w Premiere automatycznie sie to dzieje), a tu... gdzie taka opcja? I najlepiej zeby to mozna bylo domyslnie ustawic.

piątek, 11 sierpnia 2006, 11:47
Bywalec
Bywalec

Mając włączony Auto Repple, po rozcięciu klipu, wstawiając pomiedzy nie trzeci, przecięty się rozsuwa, a bardziej szczegółowo to jego lewa część przesuwa się w lewo.
Pozdrawiam

sobota, 12 sierpnia 2006, 00:39
Stały bywalec
Stały bywalec

sobota, 12 sierpnia 2006, 00:54
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Premiere to shit spalić go :P
FOKUZ chyba za bardzo sie rozbestwiles...tez uzywam vegasa ale to nie znaczy ze premiere trzeba spalic, niejednego moglbys sie od adobe nauczyc uwierz mi

sobota, 12 sierpnia 2006, 10:03
Nowy
Nowy

Premiere to shit spalić go :P

Powiedz lepiej co w Premiere 6.0 i 6.5 jest źle zrobione, czego ci brakuje, a co masz w Vegasie. I bez argumentu, że wygodniejszy, intuicyjna obsługa, bo to jest subiektywne, dla mnie akurat może być zupełnie odwrotnie.

Kilka lat montuję w Premiere 6.0 i 6.5, mam tez kilka filmikow zrobionych Vegasem i nie ma między nimi żadnej większej różnicy. Nikt nie powiedział: o widzę, że montaż ciekawy, ciekawe efekty, chyba zmieniłeś platformę montażową, albo - no takie coś to tylko w Vegasie możesz zrobić.
Jak nie masz dobrych zdjęć i średnie pojęcie o montażu to możesz montować na programach za miliony dolarów i obraz nie wzbudzi zainteresowania.

[ Dodano: Nie Sie 13, 2006 1:44 pm ]
prename napisał(a):
Mając włączony Auto Repple, po rozcięciu klipu, wstawiając pomiedzy nie trzeci, przecięty się rozsuwa, a bardziej szczegółowo to jego lewa część przesuwa się w lewo.
Pozdrawiam

No prawda, przecinam, wstawiam nowy plik w miejscu kursora i jest ok. Ale jeśli mam zrobioną przerwę między plikami i w tę przerwę chcę wstawić nowy plik to ten po prawej się rozsuwa, ale razem z wcześniejszą przerwą. W Premierce pliki przesuwały się automatycznie o wielkość wstawianego pliku i dopasowywały się. Jest w Vegas w ogóle taka możliwość?

niedziela, 13 sierpnia 2006, 12:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]