Teraz jest sobota, 31 października 2020, 10:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 koszmarny problem z vegasem (PATRZ SCREEN) czcionka 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post koszmarny problem z vegasem (PATRZ SCREEN) czcionka
boze.. wywalilem czcionki z katalogu fonts i chyba jakas wazna wyrzucilem bo mi sie vegas spi***lil .. spojrzcie na screena .. http://hypermotion.org/seb/sge1.jpg .. co za paranoja przy efektach tranzycjach i innych media generatorach czcionka jest zmieniona i przez to ze jest wieksza niz oryginalna ucina mi to rozne opcje do konfigurowania.. ogranicza to funkcjonalnosc vegasa.. co najgorsze reinstalka vegasa + przywrocenie wszystkich wyrzuconych fontow nie pomogly !! POMOCY nie mam pojecia co zrobic?! to jakis bezsens normalnie .. nie bede przeciez XP przeinstalowywal

poniedziałek, 12 maja 2008, 23:51
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re: koszmarny problem z vegasem (PATRZ SCREEN) czcionka
jest jeszcze naprawa winzgrozy, wrzucasz płytę , gdy jest okno partycjonowania, wybeirasz partycję, gdzie siedzi twójwin, apotem wybierasz: pozostaw niezmieniony system plikówczy jakoś tak, system wtedy nie formatuje dysku a tylko napisuje pliki. UWAGA!! Nie ręcze za prawidłowe dziąłanie. Zeby niebyło do mnie pretensji pózniej. Druga metoda to chyba wrzucenie do napędu przy właczonym windowsie płytki z instalatorem - powinna być opcja aktualizuje system.

Ech... tu pod tym względem Linux jest lepszy, jak cos padnie, wrzucasz płytkę i ci systema naprawi, ba nawet jest opcja naprawy pliku i partycji rozruchowej Windowsa ( ale tylko xp)!!! Zeby tak przeportowali Vegasa pod Unixy....

Witam po dłuuuugiej nieobecności!Jako stary wyjadacz (haha...) wypadało by się pokazać... :)

sobota, 24 maja 2008, 22:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]