Teraz jest sobota, 31 października 2020, 21:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Vegas i Windows 7 lub Vista 64 bit 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Vegas i Windows 7 lub Vista 64 bit
Witam.

Czy ktoś z Was zajmuje się montażem na Vegasie razem z Windowsem 7 64 bit lub Vistą 64 bit? Mam problem z wielkością macierzy - XP widzi tylko 2 TB, z mam dyski do utworzenia macierzy 3 TB, tak więc jedynym rozwiązaniem wydaje się przejście na nowego Windowsa, nie wiem tylko czy całość będzie kompatybilna no i jak wygląda wydajność - przeliczanie, podgląd w czasie rzeczywistym materiału HDV/Full Hd itp? Będę wdzięczny za uwagi tych którzy już tych systemów używają :)

Pozdrawiam

niedziela, 17 stycznia 2010, 18:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Vegas i Windows 7 lub Vista 64 bit
Na obu systemach Vegas dziala mi wysmienicie. Jednak nie pracowalem na plikach HD.

niedziela, 17 stycznia 2010, 22:53
Nowy
Nowy

No niestety, po przejściu na Win7 x64 totalne problemy. SVP9 nie współpracuje z innymi, np. SpiceMaster, otwiera zbrakowane okienka wtyczek, np. bez listwy czasu. Potrafi robić niespodzianki i zawieszki. Może 9d już nie będzie, ale 9b było wredne!! Podobnie z SoundForge9, które zupełnie co innego pokazuje na listwie a co innego odtwarza... Może to błędy f-my Sony??

piątek, 2 lipca 2010, 03:04
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

GalaxyR napisał(a):
No niestety, po przejściu na Win7 x64 totalne problemy. SVP9 nie współpracuje z innymi, np. SpiceMaster, otwiera zbrakowane okienka wtyczek, np. bez listwy czasu. Potrafi robić niespodzianki i zawieszki. Może 9d już nie będzie, ale 9b było wredne!! Podobnie z SoundForge9, które zupełnie co innego pokazuje na listwie a co innego odtwarza... Może to błędy f-my Sony??

===========================================================
Mam Sony Vegas Pro 9.d na Win7 64 bit. Nie miałem wcześniejszych wersji , więc na ich temat nie mogę nic powiedzieć.
U nie z uporem maniaka w czasie przechwytu z FX 1000 dzieli mi na plili i nie ma siły by się pozbyć detekcji scen

sobota, 3 lipca 2010, 22:27
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Ciekawskodociekliwy napisał(a):
GalaxyR napisał(a):

===========================================================
Mam Sony Vegas Pro 9.d na Win7 64 bit. Nie miałem wcześniejszych wersji , więc na ich temat nie mogę nic powiedzieć.
U nie z uporem maniaka w czasie przechwytu z FX 1000 dzieli mi na pliki i nie ma siły by się pozbyć detekcji scen, a tak to S.V. bardzo szybko działa.

sobota, 3 lipca 2010, 22:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]