Teraz jest środa, 16 października 2019, 19:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 problem z przerobieniem na dvd 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post problem z przerobieniem na dvd
czy ktos przetwazal film z kamerki na pinnaclu(mam wersje 9) na jakosc dvd ?. ja wlasnie tak robie i nie wiem dlaczego przetwaza mi go juz 30 godzin i wydaje sie jakby nie szlo dalej.oczywiscie pinnacle mowi ze jest w trakcie przetwazania.ale tyle czasu? mam pentium 4 procesor 2000 ram 768 nagrywarke dvd tez oczywiscie.dzieki za jakiekolwiek wzkazowki

niedziela, 28 listopada 2004, 14:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zdecydowanie trwa to za długo. Zapewne się powiesił. Poza tym Studio 9 do kompresji MPEG-2 to nie jest najlepszy pomysł. Po prostu kiepski koder. Użyj zewnętrznego np. Canopus Procoder, albo CCE.
Pozdro.

niedziela, 28 listopada 2004, 15:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Przerabianie
Powiem tak z wlasnego doswiadczenia ze tez zajmuje sie wlasnie tymi bayerkami. Otoz mowisz ze masz pentium 4 procesor 2000 ram 768. No w sumie to troche nienormalne zeby tak robilo u mnie na kompie Athlon 2000 XP+ i 256 ram godzine filmu przerabia 6 godzin. tak jak mowil poprzednik mogl sie komputer zawiesic, ale to rowniez moze byc wina przegrzania komputera bo sam mialem taka sytuacje ze sie komputer przegrzewa i wychodzi z programu na pulpis pozdrawiajac mnie i piszac ze wykonal nieprawidlowa operacje itd. kozystam do obrobki z systemu XP i wlasnie kiedy tak mi sie przegrzewa to robie cos bardzo prostego rozkrecam komputer przykladam kolo niego maly rosyjski wiatraczek i pozniej juz idzie dobrze. A dzieje sie tak poniewaz komputer chodzi wtedy na pelnych obrotach i procesor jest wykorzytywny w 100%. Moja rada moze wez tez wiatraczek przystaw, a jak nie da rady to zobacz czy jak jeszcze raz wlaczysz czy pojdzie tak samo czy juz bedzie ok chociaz podejzewam ze to moze byc jesdnak albo zawieszenie albo przegrzanie. Aha jeszcze jedno pytane jak przerabialo to czy ten niebiesko-zielony paseczek sie porusza ?

Pozdrawiam

wtorek, 14 grudnia 2004, 21:23
Nowy
Nowy

pasek sie poruszal .ale zajarzylem ze blokowalo sie tylko na koncu jak wstawilem ruchome napisy.sprobowalem wykasowac napisy i poszlo dobrze.niestety z braku czasu nie prubowalem dalej.ale musze dojsc dlaczego blokuje sie na napisach koncowych.moze dlatego ze nie mam orginalnego programu i nie mam aktualizacji programu?
jak wstawiacie podklad muzyczny to urzywacie mp3?

piątek, 17 grudnia 2004, 21:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

znalazłem radę na zawieszanie sie kompa w studiu 9 podczas renderingu. dokupiłem na allegro upgrade do wersji 9 plus za niecałe 180 zł . problemy ustąpiły. to nie wina że sie przegrzewa procek. mam tą samą konfigurację kompa co na studiu 9 . tam sie wieszał , na 9 plusie wszystko chodzi ok.

niedziela, 19 grudnia 2004, 17:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam! bkoz czy moglbys mi podac nazwe tego upgrade-a do Pinnacle Studio Plus?

poniedziałek, 28 lutego 2005, 20:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jest aktualny na stronie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=43114072 za 130 zł. ale zaznaczam musisz mieć orginał albo studia 8 albo 9 albo qickstart którejś wersji.

wtorek, 1 marca 2005, 11:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]