Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019, 10:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jak nagrać pliki utworzone przez Pinnacle Studio 9? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jak nagrać pliki utworzone przez Pinnacle Studio 9?
Jest tak - mam dostęp do Pinnacle Studio 9, ale na kompie, na którym zainstalowano PS nie ma nagrywarki DVD. Zrobiłem sobie film w PS, z menusami itd itp i jak przyszło do wypalania, to mam tylko opcję "nagraj pliki na dysku". Opcji zgrania do ISO niestety brak...

No i zrobiłem sobie tę kompilację i mam teraz na dysku w katalogu docelowym kilka katalogów (między innymi Video_ts), które zapewne trzeba jakoś wrzucić na płytkę. Spakowałem te katalogi i rozpakowałem na kompie z nagrywarką.

Próbowałem nagrać to Nero - porażka. Próbowałem Shrinkiem - jest lepiej, ale menu nie działa... HELP.

czwartek, 30 grudnia 2004, 09:45
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sprawdź czy wypalona płyta nie ma błędów PIF. Jeśli są poeksperymentuj z płytami innych producentów, jeśli żle wypalił się np "minus" spróbuj z "plusem". Jeśli płyta nie ma błędów to niewykluczone,że błąd powstał przy tworzeniu filmu.

piątek, 31 grudnia 2004, 03:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli cala zawartosc plytki utworzona byla w Pinnacle to musisz nagrac ja wlasnie za pomoca tej aplikacji. Jest to najlepsze rozwiazanie. Jesli chcialbys miec pewnosc, ze plytka bedzie dzialala w stacjonarnym odtwarzaczu DVD to sprobuj pozyczyc nagrywarke DVD i wypalic plytke bezposrednio po renderowaniu. Robilem tak w przypadku plytek VCD i wszytsko poszlo dobrze. Pozdrawiam!!! Powodzenia!!!

piątek, 31 grudnia 2004, 11:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]