Teraz jest środa, 16 października 2019, 19:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Zawieszanie się filmu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zawieszanie się filmu
Witam,

Mam problem tego typu: robię film w Pinnacle Studio 9.3 i kiedy go odtwarzam to zawiesza się (chodzi mi o odtwarzanie w podglądzie w programie). Nawet jeśli film ma 3 min to też gdzieś tam się zawiesi. Zna ktoś jaki sposób aby to zlikwidować ??? Mam Win XP i SP2. Słyszałem coś o łatkach do PS 9.3, można z sieci to pobrać ??? Proszę o pilną odpowiedź bo muszę studniówkę nagrać... :(

niedziela, 23 stycznia 2005, 09:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

miałem coś takiego. sprawdz czy w zakładce ustawienia w oknie- cd narracja i dżwięk przestrzenny- masz zaznaczony odnośnik" włącz oddzielne odtwarzanie dżwięku 5.1 " jeśli masz to wyłącz tą funkcje. u mnie pomogło. daj znać

niedziela, 23 stycznia 2005, 12:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

8O Teraz mam inny problem bo Pinnacle nie może wyświetlać obrazu w kamerze miniDV, muszę się przeżucić na Ulead Video Studio :(. Poza tym podczas nagrywania w Ulead filmu na SVHS strasznie skacze mi obraz chociaż nagrywam na IEE1394. Niewiem czemu ??? Aha i jeszcze jedno czy można z jakością DV nagrać DVD (długość 2 godz). Zmieści się ??? Czekam na odp... :)

niedziela, 23 stycznia 2005, 20:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mam kamerke JVC GRD70 i nigdy nie miałem problemów ze zgrywaniem spowrotem na kamerke. a co do długości fimu staram sie robić 60 min. chociarz program pokazuje że z pełną jakością moge nagrać 80 min z groszami . a przy ustawieniach auto nawet 180 min. nie próbowałem ale dotyczy to chyba podwójnych płyt czyli 9 giga.

niedziela, 23 stycznia 2005, 20:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]