Teraz jest środa, 17 lipca 2019, 06:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Scieżka dźwiękowa Menu: w Pinnacle jest, w DVD nie ma 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Scieżka dźwiękowa Menu: w Pinnacle jest, w DVD nie ma
Dodałem jako ścieżkę muzyczną do menu utworek mp3. W trybie DVD, Pinnacle odtwarza ten utwór. Jednak po wypaleniu płyty DVD okazało się, że Menu nie ma ścieżki dźwiękowej z tym utworem i jest kompletna cisza. Jak to naprawić?

czwartek, 7 kwietnia 2005, 11:14
Bywalec
Bywalec

Mi się raz zdażyło że nie byo całkowice głosu ale po ponownym montażu byl i dotej pory niewiem co byo tego przyczyną.

czwartek, 7 kwietnia 2005, 18:36
Nowy
Nowy

Dałem samo menu ze ścieżką dźwiękową mp3 i jedną krótką scenę. Nie pomogło. Podczas trybu menu odtwarza się w kółko 1-2 s. utworu. Nie pomogło też przeniesienie muzyki na ścieżkę efektów muzycznych. Efekt ten sam.

sobota, 9 kwietnia 2005, 14:40
Bywalec
Bywalec

Tyle ma tylko jedna klatka jak chcesz żeby odtwoży caly utwór rozcignij menu na cał dlugosć mp3.

sobota, 9 kwietnia 2005, 16:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A czy MENU jest rozciagnięte na całą długosc trwania utworu? Musi tak być zeby odtworzył muzykę w całosci. PRzykładowo jesli muzyka pod menu ma trwac 6 minut to musisz meny rozciagnąc az na 6 minut. Tak jak biegnie timeline z muzyka.

wtorek, 12 kwietnia 2005, 14:17
Nowy
Nowy

A czy MENU jest rozciagnięte na całą długosc trwania utworu? Musi tak być zeby odtworzył muzykę w całosci. PRzykładowo jesli muzyka pod menu ma trwac 6 minut to musisz meny rozciagnąc az na 6 minut. Tak jak biegnie timeline z muzyka.

TO JEST PIKUS ! teN PINNACLE FAKTYCZNIE MA COS NIEDOPRACOWANEGO POD WZGLEDEM DZWIEKU,JA WALCZE Z TEMATEM OD TYGODNIA I BEZ SKUTKU.W CZASIE RENDERINGU ZACZYNA MI SIE ROZJEZDZAC DZWIEK Z WIZJA ,TAK ZE PO GODZINIE FILMU DZWIEK KONCZY SIE 3 MINUTY WCZESNIEJ NIZ WIZJA .Dotychczas obrabialem w power director 3.0. i ULEAD 9.0. i nie mialem takich problemow (chociaz byly inne ale mniejszej skali ,ale tu temat mnie przerosl,moze ktos z Was tez mial takie problemy
Krzys

poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 21:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]