Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 06:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pinnacle Studio 9 problem z podglądem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 9 problem z podglądem
Witam
Ja tu pierwszy raz, Pinnacle zacząłem używać od kilku dni więc też pierwszy kontakt z programem i oczywiście problemy:
Pinnacle Studio Plus v.9
Chcę wyciąć jedynie fragment klipu video; kilkanascie klatek/scen przeniosłem na oś czasu i probuję je odtworzyć: gdy odtwarzam poleceniem Odtwórz- bezpośrednio z osi czasu, odtwarza sie w oknie podglądu jakiś zupełnie inny fragment video, ktory mnie nie interesuje.
Gdy klikne na pierwszą przeniesioną na oś czasu scenę video z poleceniem Znajdź scenę video, w oknie podglądu pojawia sie ta scena i mogę w tym oknie odtwarzac od tej sceny. Odtwarzają się sceny po kolei, ale z albumu, a na osi czasu wskaźnik postepu (czy jak się to nazywa:-) nie przesuwa się. Nie mam więc kontroli nad kolejnoscią scen. Co zrobiłem nie tak?
pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi
dziekuje z góry :D
kosta

poniedziałek, 30 maja 2005, 19:40
Bywalec
Bywalec

Nie wiem czy do końca rozumiem Twój problem, ale aby w oknie podglądu odtwarzała się scena umieszczona na osi czasu to po prostu trzeba zaznaczyć (poprzez kliknięcie) tę scenę bezpośrednio na osi czasu. Wtedy, po uruchomieniu odtwarzania, pasek postępu osi czasu zacznie się przesuwać, a program w oknie podglądu wyświetlać będzie kolejne sceny z osi czasu. Jeżeli natomiast kliknięciem wybierzesz scenę z albumu to wtedy odtwarzać będą się po kolei sceny z albumu. A tak na marginesie to Studio 9 posiada system pomocy w języku polskim, można także ściągnąć instrukcję w języku polskim np. tutaj: http://download.dystrybucja.ksk.com.pl/ ... 209%20Plus Na Twoim miejscu zacząłbym właśnie od tego.

wtorek, 31 maja 2005, 09:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]