Teraz jest środa, 16 października 2019, 19:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Nagrywanie filmu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nagrywanie filmu
Mam pytanie czy w Pinacle Studio 9 mozna nagrac dwa filmy na plyte DVD, czy mozna tylko jeden film dzielic na rozdzaily?? Bo chcialbym zmiescic 2 filmy na jednej plytce DVD z menu do tych dwoch filmow jesli to mozliwe to prosze o szybka odpowiedz!!

niedziela, 17 lipca 2005, 20:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może byś tak troche pomyślał zanim pisać na forum. Skoro do jednego filmu można zrobić rozdziały, to jaki problem wrzucić na timeline obydwa filmy i ustawić rozdziały na początku każdego z nich.

niedziela, 17 lipca 2005, 20:36
Moderator
Moderator

ciekawe jak to szybko zrobisz, skoro dopiero się dowiadujesz, czy to wogóle jest możliwe :lol:
pewnie za chwile pojawią sie kolejne tematy, aż w końcu całe forum będzie się tobą zajmować :evil:

pozdro

niedziela, 17 lipca 2005, 20:40
Nowy
Nowy

Sory za ten temat poprostu jestem początkujacy i nie zabardzo potrafie sie pinaclem obslugiwac

dzieki za odpowiedzi!!

niedziela, 17 lipca 2005, 21:02
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie masz stary za co przepraszać, Twoje pytanie jest jak najbardziej normalne. Najzwyczajniej w świecie czegoś nie wiesz i po to jest to forum żebyś mógł zapytać. Zapytałeś i -Damian- Ci odpowiedział więc wszytko jest ok. Nie rozumiem tylko kol GrassHoppeRa, który nic nie pomógł a na dodatek stracił swój cenny czas na napisanie tego "zabawnego" posta. Mam wrażenie że jest zazdrosny o to, że :

Cytuj:
aż w końcu całe forum będzie się tobą zajmować

pozdrawiam

niedziela, 17 lipca 2005, 22:20
Bywalec
Bywalec

florski14 daj e-maila to Ci przyśle instrulcje w pdf.

wtorek, 19 lipca 2005, 19:03
Stały bywalec
Stały bywalec

Post DVD
Tyle ze robienie DVD w Studio 9 jest okropne, malo stabilny mechanizm ja sie kika miesiecy meczylem az w koncu przeszedlem na DVD Workshop 2 i caly projekt z Studio 9 konwertuje do mpg i potem robie DVD na Workshopie

wtorek, 19 lipca 2005, 19:38
Nowy
Nowy

moj e-mail to florski14@vp.pl

Dzieki

wtorek, 19 lipca 2005, 21:09
Moderator
Moderator

Nie rozumiem tylko kol GrassHoppeRa, który nic nie pomógł a na dodatek stracił swój cenny czas na napisanie tego "zabawnego" posta. Mam wrażenie że jest zazdrosny(...)

no jejka, taka tylko mnie "refleksa" naszła. człowiek czasem coś bez sensu napisze i od razu ktoś go nie rozumie. troche chodzi mi o to, ze kolega zabiera sie za robienie menusów i mu się od razu pytanie nasuwa. może jestem już troche przewrażliwiony, ale coś ostatnio nie wytrzymuje, kiedy koledzy zadają od razu pytania zamiast sie chwile zastanowić i pokombinować... tyle jest na tym forum materiałów, a przy okazji śmiecia, że szok. w sumie może się czemu dziwić nie ma, bo wpisujesz coś w "szukaj" a tu 50 wątków wyskakuje z takimi samymi pytaniami i odpowiedziami w stylu "poszukaj na forum, jest tego na kopy"... ale to też wina tych, co zamiast poszukać od razu walą posta. wiem, że to zwykle jest nowy Nowy, no ale ile można... takie dwie analogie mi sie nasuwają. na laborkach z drutów mieliśmy takiego magistra Skutera, starego dosyć, co w furię wpadał jak Student źle kabelki połączył, i wtedy się darł "ile razy można Studentowi tłumaczyć!!!", tylko że to był zupełnie nowy Student, któremu nie tłumaczono jeszcze. no ale po 30 latach na tych samych laborkach, to Student=Student... :lol: i druga analogia z tego forum, kiedy to o pomoc poprosił prawdziwy GOŚĆ...
http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopi ... &start=165

pozdrawiam

wtorek, 19 lipca 2005, 21:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hej Pasikonik, po to jest to forum. Starczy tu mejsca dla starych wyjadaczy i omnibusow. Jest miejsce tez dla poczatkujących. Przypomnij sobie wkurzal sie ktos na ciebie jak nie umiales smoczka do dziubka włozyc wlasnorecznie? A przeciez to takie proste nie?

piątek, 22 lipca 2005, 10:52
Moderator
Moderator

nie czepiajcie sie mnie tylko zielonych, bo wideofilmowiec to nie przedszkolak, a jak kupujesz kamere to troche oleju w głowie miec powinieneś. a w takim wypadku powinieneś również umieć czytać. a jak czytać umiesz, to pewnie wiesz co oznacza słowo szukaj, kiedy szukasz informacji. a przez kolesi co idą na łatwiznę to forum jest nieczytelne, o czym pisałem wielokrotnie!!! drażni mnie argument, że po to jest to forum! otóż nie, to forum nie jest po to, żeby co chwile ktoś się o to samego pytał, w dodatku cos prostego, w dodatku coś, co wielokrotnie było przerabiane. to forum to miejsce, gdzie można przedstawić swoj punkt widzenia, dowiedzieć sie o nowych technikach, programach, poznać styl wideofilmowców z różnych części polski, poznać nowych ludzi itp, a nie stale tłumaczyć jak zgrać film z kamery! ludzie! bez przesady! nie mam pretensji, że ktoś nie wie. mam pretensje, że nie chce mu się szukać. a nawet nie całkiem to. mam pretensje, że zieloni nie są kierowani w odpowiednie miejsca i przez to śmiecą. oczywiście, że nie mam pretensji do dziecka, że nie trafia smoczkiem do buzi (przeżyłem i to, kiedy delikatne kliknięcie spadającego smoczka budziło mnie w środku nocy zmuszając do bezwarunkowego odruchu wstania i podania smoczka), ale porównanie zielonego do niemowlaka nie jest tu takie całkiem bezzasadne. skończmy już. bo to bez sensu. i czas w końcu zrobić dział dla zielonych a nie tylko o tym mówić!!! :evil:

pozdro

PS. pisze sie wystarczy, nie starczy. starczy może być uwiąd!

piątek, 22 lipca 2005, 11:44
Stały bywalec
Stały bywalec

Dopiero co wczoraj poruszyłem sprawę stosunku "bywalców" do "nowych" ... widzę że nic się nie zmieniło i niektórzy wolą napisać "wynocha ciemna maso ... szukaj sobie ... tyle razy to było ... jak nie masz rozumu to po co ci kamera ..." itp. "Pasikonik" w końcu wrzodów się nabawi przez to forum. Swoją drogą ciekawe jakie pytanie skłoniłoby go do konstruktywnej odpowiedzi ?

A wracając do wątku głównego - nie znam Pinnacle ale polecam z czystym sumieniem Ulead VideoStudio 9 + Workshop 2. Obsługa intuicyjna dla początkujących i problem łączenia 2 i więcej filmów na 1 DVD jak najbardziej możliwy (o ile płyta to pomieści). Wersje 30-dniowe można pobrać z http://www.ulead.com. A jak z tego zrobić wersje "nie demo" to już pozostawiam do własnych kombinacji (a jest to jak najbardziej możliwe) :D

piątek, 22 lipca 2005, 12:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]