Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 20:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 BRAVO STUDIO PACK....itp 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post BRAVO STUDIO PACK....itp
mam problem...niepasuje mi zaden serial i niemoge odblokwoac bravo studio pack vol 1 , vol 2 i innych niektorych dodatkow....czym to moze spowodowane ? mam pinnacle studio 9.4 plus i niemoge odblokowac niektorych efektow chociaz seriale z tej grupy pasuja mi do innych efektow

czwartek, 8 września 2005, 18:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jest taki program pixie, nie umię się doczytać jak to zrobić,strona jest po rosyjsku, prawdopodobnie program ten odblokowuje dużo efektów w studiu http://32.net.ru/index.php?s=c41dfbeed8 ... 542&st=325 warto jednak śledzić to forum , jest tam wiele odnośników do innych programów związanych z pinnacle studio

czwartek, 8 września 2005, 19:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czyżby moderator dążył do poziomu jaki reprezentuje admin :wink:

czwartek, 8 września 2005, 19:47
Stały bywalec
Stały bywalec

ja wogole nieznam rosyjskiego....a probowalem roznych seriali z roznych zestawow i zaden niedziala nie wiem co jest

czwartek, 8 września 2005, 20:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czwartek, 8 września 2005, 20:17
Stały bywalec
Stały bywalec

jako zlodziej ? a dlaczego myslisz ze jestem zlodziejem ? ze probowalem roznych seriali ? a niewziales pod uwage ze moj oryginalny niedziala ??!! z drugiej strony kim ty jestes aby mi tu z takimi uwagami wyskakiwac ? sam masz zapewne nielegalne oprogramoawanie poczawszy od windowsa skonczywszy na pinnacle....ja prosze tylko o pomoc i nieoskarzam nikogo czy masz pirackie czy oryginalne oprogramowanie bo mnie to nieobchodzi...wazne ze ludzie korzystajac z pinnacle maja zajecie a niechodza po ulicy i nie napadaja na ludzi , niekradna samochodow , a dopoki nasz rzad niezmieni polityki akcyzowej i niewprowadzi czegos co w usa nazywa ownlegalwrite to piractwo nieustanie gdyz zwyklych domowych uzytkownikow niestac na oprogramowanie ktore w podstawowym standardzie do glupiego komputera za 2000 zl kosztuje 3 razy tyle ! tyle o zlodziejstwie piractwie itp.

Ponawiam pytanie....niepasuje mi serial ani moj ani zaden inny do dodatku bravo studio pack vol 1 i vol 2 i paru innych....czym to moze byc spowodowane i jak temu zaradzic ?!

czwartek, 8 września 2005, 20:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Taak. Jesli nie dziala Ci orginalny serial to pisz do producenta a nie na forum. I takie rozwiazanie jest jedynym logicznym. Windowsa mam orginalnego a pinnacla nie mam wogle bo mam legalnego Avida :P Poza tym nie mieszaj akcyzy do own legala. Gdzie jedno a gdzie drugie. Programy kosztuja wszedzie tyle samo.

czwartek, 8 września 2005, 20:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jako zlodziej ? a dlaczego myslisz ze jestem zlodziejem ? ze probowalem roznych seriali ? a niewziales pod uwage ze moj oryginalny niedziala ??!! z drugiej strony kim ty jestes aby mi tu z takimi uwagami wyskakiwac ? sam masz zapewne nielegalne oprogramoawanie poczawszy od windowsa skonczywszy na pinnacle....ja prosze tylko o pomoc i nieoskarzam nikogo czy masz pirackie czy oryginalne oprogramowanie bo mnie to nieobchodzi...wazne ze ludzie korzystajac z pinnacle maja zajecie a niechodza po ulicy i nie napadaja na ludzi , niekradna samochodow , a dopoki nasz rzad niezmieni polityki akcyzowej i niewprowadzi czegos co w usa nazywa ownlegalwrite to piractwo nieustanie gdyz zwyklych domowych uzytkownikow niestac na oprogramowanie ktore w podstawowym standardzie do glupiego komputera za 2000 zl kosztuje 3 razy tyle ! tyle o zlodziejstwie piractwie itp.

Ponawiam pytanie....niepasuje mi serial ani moj ani zaden inny do dodatku bravo studio pack vol 1 i vol 2 i paru innych....czym to moze byc spowodowane i jak temu zaradzic ?!

Jak byś miał legala, to pytałbyś dystrubutora, nie nas...
Tak masz rację zapewne większość użytkowników tego forum ma pirackie oprogramowanie... ale nikt nie pyta o seriale, cracki itp. od tego są inne strony.
Co do oprogramowania to możesz mieć darmowe linux i masa programów do niego...

Na Twoje ponowione pytanie odsyłam Cię tu:
http://www.dystrybucja.ksk.com.pl/
http://forum.dystrybucja.ksk.com.pl/

Tam pomagają, pomogą i tobie skoro dystrybutor dał Ci pomyłkowo złe klucze... a może złodzieje je podkradli to wtedy dostaniesz nowe, w końcu zapłaciłeś :wink:

czwartek, 8 września 2005, 20:50
Stały bywalec
Stały bywalec

niepowiedzialem ze mam oryginalne pinnacle.....a co do akcyzy i own legal to jedno z drugim ma wiele wspolnego wiem cos o tym bo pokrewnie wiaze sie to z moja praca...a pisze tutaj o serialu bo mi na tym zalezy i uwazam to forum za duza skarbnice wiedzy lecz jesli to ujmuje waszym ambicja to przepraszam i wiecej nieporusze tego tematu wierzac ze to niebrak wiedzy wami kieruje....bez urazy

czwartek, 8 września 2005, 21:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

....ze probowalem roznych seriali ? a niewziales pod uwage ze moj oryginalny niedziala ??!...

To w końcu legal czy nie ... 8) :lol: :lol: :lol:

piątek, 9 września 2005, 08:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a pisze tutaj o serialu bo mi na tym zalezy i uwazam to forum za duza skarbnice wiedzy lecz jesli to ujmuje waszym ambicja to przepraszam i wiecej nieporusze tego tematu wierzac ze to niebrak wiedzy wami kieruje....bez urazy

Wiesz... fakt forum jest skarbnicą wiedzy, o tematyce wideo i niech tak zostanie, nie róbmy tu poradnikow pirata, hakera(choć ostatnio :? )

Od tematow temu podobnych masz inne strony, zajmujące się trakimi problemami, choć i tu już to było przerabiane i jak poszukasz to znajdziesz odpowiedź...

piątek, 9 września 2005, 08:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Programy kosztuja wszedzie tyle samo.
Wręcz przeciwnie. w naszym wspaniałym kraju za niektóry soft trzeba zapłacić nawet 2 razy więcej niż sklepie internetowy producenta.
Np. AE 6.5 Pro, u nas obecnie ok. 7,5 tys zł (a wcześniej nawet 9), u producenta 1 tys $. Inna kwestia to poziom zarobków w polsce, a w innych krajach

piątek, 9 września 2005, 09:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Luka_Brazzi napisał(a):
Programy kosztuja wszedzie tyle samo.
Wręcz przeciwnie. w naszym wspaniałym kraju za niektóry soft trzeba zapłacić nawet 2 razy więcej niż sklepie internetowy producenta.
Np. AE 6.5 Pro, u nas obecnie ok. 7,5 tys zł (a wcześniej nawet 9), u producenta 1 tys $. Inna kwestia to poziom zarobków w polsce, a w innych krajach

A czy są jakieś przeciwskazania by zakupić soft w innym kraju i używać go w Polsce? Czy to może jest już nielegalne :?: Jak wygląda ta sprawa - orientuje się ktoś :?:

piątek, 9 września 2005, 14:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A czy są jakieś przeciwskazania by zakupić soft w innym kraju i używać go w Polsce? Czy to może jest już nielegalne :?: Jak wygląda ta sprawa - orientuje się ktoś :?:
Pisałem już o tym, jak jesteś zainteresowany to poszukaj.

piątek, 9 września 2005, 16:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pisałem już o tym, jak jesteś zainteresowany to poszukaj.

Dzięki za podpowiedź - poszukam. :)

piątek, 9 września 2005, 18:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]