Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 20:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pinnacle Studio 10 + 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Pinnacle Studio 10 +
Witam wszystkich!
Wczoraj zainstalowałem 10-tke i sie bardzo zawiodłem. Po wrzuceniu filmu do obróbki, każdy mój ruch linią czasu, dodanie przejścia czy podkładu dźwiękowego powoduje że program długo miesza na twardym dysku i trzeba czekać.
Czy jest na to jakaś poprawka?

poniedziałek, 17 października 2005, 11:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Fakt to bolesny, program miesza na HDD do przesady :cry:

wtorek, 18 października 2005, 00:34
Nowy
Nowy

Post Totalna porażka!
Dzisiaj kupiłem Studio 10 plus w wersji z karta PCI. Mam jeszcze dość sprawny komp - 2.4GHz, 1GB RAM, Radeon 9800 ... - dość powiedzieć, że od 2 lat bawię się DV500 + AP6.5 i wszystko działa bez problemu! Program z dodatkami na 3-ciej płycie instalował się 2 (dwie!) godziny! Bez zainstalowania uaktualnienia 10.1 w ogóle nie dał się odpa;ić! Kiedy już po 2 godzinach instalacji programu + uaktualnień (razem prawie 2GB !!!) udało mi się odpalić program na dżem dobry zażyczył sobie aktualizacji drivera karty video! Myliłby się ten, który uważał, że teraz już będzie z górki! Capture i wykrywanie scen - OK. Niestety sciągany materiał nie jest podzielony na mniejsze kawałki więc tylko Pinnacle tak je widzi! Również "automatyzacja" tworzenia filmu to jakaś porażka. Niby wszystko się dzieje w tle ale jak już chce się wyeksportować gotowy film zaczynają się schody z niekończącym się renderowaniem. Próba przerwania kończyła się za każdym razem ... totalnym zawieszeniem programu i spowolnieniem pracy wszystkiego innego! W przeciągu 2 godzin przeżyłem 5 takich przypadków i konieczności mechanicznego restartu. Brak możliwości precyzyjnego cięcia ujęć na timeline'ie ... chociaż można sobie powiększyć nawet do 1 klatki! Tylko po co? Wszystko, co przyciąga oko jest zablokowane! Ucałowałem więc moją starą ale jarą DV500 a kupione dzisiaj zabawki spakowałem z powrotem w kartonik i jutro je oddam w Media Markt!
Reasumując:
Jak coś kosztuje tyle ile kosztuje to nie można się spodziewać cudów ale przynajmniej stabilności bym się spodziewał! Omijajcie szerokim łukiem a będziecie żyć dłużej i bez stresu!

piątek, 4 listopada 2005, 03:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]