Teraz jest sobota, 19 października 2019, 02:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 W Pinnacle 9.4 nie słychać plików MP3??? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post W Pinnacle 9.4 nie słychać plików MP3???
Witam!

Kiedyś z tym nie było problemów,w sumie nie wiem dlaczego tak się stało.Klikając na plik MP3 normalnie czas odtwarzania leci, ale dźwięku wogołe nie ma :-(((

Przeinstalowałem już Pinnacle i probowałem opcję bez Patch i z.... i cały czas to samo. Podejrzewam ze błąd tkwi w jakiś sterownikach tylko nie wiem za bardzo w jakich

Proszę o radę

Pozdrawiam
Ryba

środa, 9 sierpnia 2006, 14:35
Nowy
Nowy

Post Re: W Pinnacle 9.4 nie słychać plików MP3???
Ryba napisał(a):
Witam!

Kiedyś z tym nie było problemów,w sumie nie wiem dlaczego tak się stało.Klikając na plik MP3 normalnie czas odtwarzania leci, ale dźwięku wogołe nie ma :-(((

Przeinstalowałem już Pinnacle i probowałem opcję bez Patch i z.... i cały czas to samo. Podejrzewam ze błąd tkwi w jakiś sterownikach tylko nie wiem za bardzo w jakich

No witam,

Nie jestem pewnien czy to może wynikać z tego samego ale przeczytaj tutaj, ostatni punkt: ""MP3 failed to load" error"

W moim przypadku problem był właśnie z tym OCX'em

Pozdrawiam,

środa, 9 sierpnia 2006, 15:11
Bywalec
Bywalec

lopez napisał(a):

Nie jestem pewnien czy to może wynikać z tego samego ale przeczytaj tutaj, ostatni punkt: ""MP3 failed to load" error"

W moim przypadku problem był właśnie z tym OCX'em

Pozdrawiam,

Właśnie jest problem z tym plikiem L3.... .ax tylko, że ta porada nie pomogła. Po wykasowaniu tego pliku slychać już dźwięk, ale po przeniesieniu go do "osi lini czasu" pojawia się napis: "Operacja nie powiodła się"

Czyli coś jest ze sterownikiem a podejrzewam że schrzaniło się po zainstalowaniu Allplayer i zrobieniu LiveUpdate.

Dzieki i pozdrawiam

środa, 9 sierpnia 2006, 15:54
Nowy
Nowy

Ryba napisał(a):
Właśnie jest problem z tym plikiem L3.... .ax tylko, że ta porada nie pomogła. Po wykasowaniu tego pliku slychać już dźwięk, ale po przeniesieniu go do "osi lini czasu" pojawia się napis: "Operacja nie powiodła się"

Czyli coś jest ze sterownikiem a podejrzewam że schrzaniło się po zainstalowaniu Allplayer i zrobieniu LiveUpdate.

Dzieki i pozdrawiam

Usunąłeś go? Czy podmieniłeś i zarejestrowałeś w systemie za pomocą regsvr32? Spróbuj jeszcze tego. Wprawdzie dotyczy to AOE ale mechanizm rejestracji codec powinien pasować ;)

środa, 9 sierpnia 2006, 16:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Z tego co się orientuję (potwierdziły to też posty z tego forum) to Pinnacle ma wogóle problem z plikami MP3. Ja miałem to samo, ale ktoś podpowiedział mi żebym zamienił plik MP3 na WAV i wstawił do filmu. Tak zrobiłem i wszystko jest si ;)

Pozdrawiam

piątek, 11 sierpnia 2006, 12:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]