Teraz jest piątek, 18 października 2019, 03:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 efekt błysku po zrenderowaniu ... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post efekt błysku po zrenderowaniu ...
moze ktos sie spotkal z takim problemem ...
skladam film, dodaje przejscia i ... jak ogladam efekt pracy to raz wszystko jest ok a raz mam taki "blysk ". Tak samo wychodzi po zrenderowaniu filmu. Nie wiem jak to dokladnie okreslic ale postaram sie jak najdokladniej opisac... Lacze ze soba dwa filmy A i B i miedzy filmy daje przejscie.... efekt przejscia powinien byc plynny ja widze "blysk", w powiekszeniu jest to powtorzenie jednej klatki a pierwszego filmu i to jeszcze w powiekszeniu. Myslalem ze jest to wina sprzetu badz balaganu na dysku ale po formacie i na innym procesorze mam taki sam efekt. Przegladalem forum i dopatrzylem sie ze wersja 9.4.3. nie jest najlepsza ale taki sam efekt mam w poprzednich wersjach. dzwonilem do pomocy technicznej ale powiedzieli mi tylko ze mam wlaczyc opcje zawsze koduj ponownie caly film. Nic to jednak nie dalo. Denerwuje mnie ten efekt poniewaz jest ciezko dojsc do tego czy bedzie on w efekcie koncowym, poniewaz jak daje podglad obrazu to raz taki blysk wystepuje a za drugim razem juz tego nie mam. Czym to moge miec spowodowane??? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Moj sprzet to barton 2,5GHz 1Mb ramu HDD 100Gb, 120 i grafika GeForc 128 Mb ale wydaje mi sie ze starcza
drugi komp to PIV 2,5GHz 512 Ramu HDD 250 Gb i grafika Ati Radeon 9200

niedziela, 5 listopada 2006, 22:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zrób print screena tego zjawiska będzie prościej i bez zbędnych słów. Czesem w przejściu tez zpląta mi się jakaś klatka dziwnego ujęcia albo inne paskuctwo zazwyczaj jak np skrócę klip o 1 klatkę, lub wydłuze przejście to ustaje.

poniedziałek, 6 listopada 2006, 00:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]