Teraz jest czwartek, 17 października 2019, 10:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 MIKOŁAJ 2 HD DVD 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post MIKOŁAJ 2 HD DVD
PRZYDATNA RZECZ W PINNACLE 10,7
DAJE MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA ZWYKLEJ DVD PLYT W FORMACIE HD

A TU ZDJĘCIE O CO CHODZI
http://img527.imageshack.us/my.php?image=000no1.png

czwartek, 7 grudnia 2006, 00:00
Stały bywalec
Stały bywalec

No dobrze ale na czym ją chcesz odtworzyć, oprócz kompa który ma odpowiednie do tego kodeki?

czwartek, 7 grudnia 2006, 00:41
Moderator
Moderator

HD super nowość ?????? czy podstawowy standart w sprzęcie domowego użytku nawet na WIOSKACH taki sprzęt mają. zapraszam do sklepu RTV , to nie żadna nowinka . a funkcjia ta w pinnacle 10,7 daje możliwość nagrania na zwykłej płycie DVD i na zwykłej nagrywarce materiału w HD
p.s.
jeśli u ciebie wyświetlają się reklamy na górze takie same jak u mnie to u mnie są kamery z HD . i to za przyzwoitą cenę i nie muszę ich nosić na plecach ( bo waży 5 kg )- różnica między amatorem a profesjonalistą .
ja jestem tylko miłośnikiem programu pinnacle i swoich filmików rodzinnych a na marginesie ( obejrzałem twoje filmiki ) powinieneś bardziej podkręcić dynamikę i przestać maskować filtrami niedociągnięcia :lol:
polecam oglądanie programów z paczki tvn i podpatrywanie dzisiejszego sposobu montażu

czwartek, 7 grudnia 2006, 12:56
Moderator
Moderator

HD super nowość ?????? czy podstawowy standart w sprzęcie domowego użytku nawet na WIOSKACH taki sprzęt mają. zapraszam do sklepu RTV , to nie żadna nowinka . a funkcjia ta w pinnacle 10,7 daje możliwość nagrania na zwykłej płycie DVD i na zwykłej nagrywarce materiału w HD

Widzę że się tym tematem interesujesz, możesz podać jakiś w miarę niedrogi, ale sensowny odtwarzacz który przeczyta taką płytkę?
Jak widzisz też używam Pinnacla, więc powoli... :wink:
Z góry dzięki.

czwartek, 7 grudnia 2006, 13:34
Stały bywalec
Stały bywalec

Nagrać HD na DVD ,a nagrać W HD DVD to wieeeeeeelka różnica,Chyba zytnio to uprościliście ,co nie ?!.

czwartek, 7 grudnia 2006, 15:34
Moderator
Moderator

a ja tylko piszę o tym że pinnacle w werji 10,7 daje taką możliwość jak widać na dołączonym obrazku :lol:i zapraszam do obejżenia możliwości ustawień :idea:

czwartek, 7 grudnia 2006, 16:29
Moderator
Moderator

Nagrać HD na DVD ,a nagrać W HD DVD to wieeeeeeelka różnica,Chyba zytnio to uprościliście ,co nie ?!.

Na razie to nie uprościliście, bo tylko jurekwejh o tej możliwości napisał i w dodatku właściwie ma rację:
"Firma Pinnacle Systems udostępniła pakiet "Pinnacle HD DVD Authoring Pack" jako najnowszą funkcję dostępną w oprogramowaniu serii "Pinnacle Studio Plus". Pakiet "HD DVD Authoring Pack" pozwala teraz użytkownikom tworzyć dyski DVD z filmami High-Definition – z ruchomymi menu w HD już wewnątrz oprogramowania Pinnacle Studio Plus, przy użyciu aktualnej generacji nagrywarek, nie nagrywających jeszcze HD DVD. Gdy użytkownicy nagrają HD DVD swoich projektów, będą mogli odtworzyć je na domowych odtwarzaczach HD DVD i telewizorach HD. Nowy pakiet HD DVD Authoring Pack jest dostępny jako dodatek dla użytkowników Pinnacle Studio Plus."
Cytat bez pozwolenia KSK :wink:
...i dlatego ponawiam pytanie do jurekwejh o odtwarzacz, jak masz jakiś ulubiony, lub godny polecenia.

czwartek, 7 grudnia 2006, 18:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dodatkowo ta "przyjemność" kosztuje 15$ (dostałem taką ofertę) i, na razie, takiego filmu nie można odegrać na Xbox'ie z czytnikiem HD. Pozostaje tylko Toshiba HD DVD ale gdzie ona jest w Polsce.

Albo ja czegoś nie rozumiem (co się zdarza).

czwartek, 7 grudnia 2006, 19:01
Stały bywalec
Stały bywalec

a funkcjia ta w pinnacle 10,7 daje możliwość nagrania na zwykłej płycie DVD i na zwykłej nagrywarce materiału w HD
To ileż tam wejdzie wysokiej jakości tego /HDTV/13-17 min,no chyba że odpuścimy sobie jakość.

czwartek, 7 grudnia 2006, 23:36
Moderator
Moderator

Kompatybilność
W chwili obecnej płyty nagrane w formacie HD DVD przy użyciu pakietu "HD DVD Authoring Pack" poprawnie odtwarzane są przez następujące odtwarzacze HD DVD:
Toshiba HD-E1 HD DVD
Toshiba HD-XE1 HD DVD
RCA HDV-5000 HD DVD
Microsoft Xbox 360 HD DVD - Microsoft obiecuje, ze cos poprawi w swojej konsoli aby te plytki odtwarzaly sie jak nalezy.
a tak aprop to z komputera na tv idzie bez problemu

piątek, 8 grudnia 2006, 00:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]