Teraz jest wtorek, 22 października 2019, 10:55

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Jaką wersje Pinnacle mam kupić aby była PRO dap ?? 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Jaką wersje Pinnacle mam kupić aby była PRO dap ??
Witam ,

mam takie pytanie dowiedziałem się że , wersja Pinnacle 9.3 Plus posiada funkcje PRO dap , lecz po rozszeżeniu na 9.4.3 nie ma takiej funkcji . Czy w orginalnym Pinnacle 9.3 Plus napewno to będzie ??

poniedziałek, 15 stycznia 2007, 21:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy warto kupować Studio 9 jeśli jest w sprzedaży Studio 10.6, które ma wiecej funkcji?

wtorek, 16 stycznia 2007, 00:56
Moderator
Moderator

PRO DAP to nazwa pluginu w efektach wideo ( RTFx ) w pinnacle a w skład tej kategori wchodzą ;
1 Adorage-ogromny zestaw zaawansowanych efektów wideo i animacji
2 Heroglip-profesjonalny edytor napisów
3 Vitascene- a to nowość o ogromnych możliwościach efektów wideo i edycji napisów
w 100% adorage i heroglip są w pinnacle 9 i 10 , ale są to dodatkowo płatne efekty i dodatkowo kupujemy zestawy nas interesujących kategori .
http://www.prodad.de/gb/index.html
czyli w pinnacle 9 i 10 mamy , ale to jest 1% co to potrafi warto ściągnąć wersję demo w celu dalszego poznawania tych możliwości . prawdo podobnie tylko na 4 efektach pokaże się nam napis :oops: demo :oops:

wtorek, 16 stycznia 2007, 02:13
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

A czy w tym Heroglyph jest takei cos że np. leci gwiazdka tak jak by udeżyła w ekran i pojawia się tekst ?? Jak będe miał tan program to powiedzcie mi jak to robić ??

wtorek, 16 stycznia 2007, 16:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jaką wersje Pinnacle mam kupić aby była PRO dap ??
pr@del napisał(a):
Witam ,

mam takie pytanie dowiedziałem się że , wersja Pinnacle 9.3 Plus posiada funkcje PRO dap , lecz po rozszeżeniu na 9.4.3 nie ma takiej funkcji . Czy w orginalnym Pinnacle 9.3 Plus napewno to będzie ??

Ja mam PS 9.4.3 (po upgrade'ach). Adorage i Herogliph były na płycie DVD Content dołaczonej do orginalnego PS. Kwestia teraz jaka ilość animacji i efektów tekstu Cię intersuje. Nie wiem jak to ocenic - nie korzytsałem z tego Z ciekawości ściągnąłem sobie to z Twojego linka. W sumie sporo tego jest. Muszę na spokojnie poprzeglądać.

pg

wtorek, 16 stycznia 2007, 18:29
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Interesuje mnie takie coś jak ładne animacje nie musi byćdużo , fajne przejścia no i oczywiście np. że gwiazda leci i potem tekst tak jak by gwiazda pisał tekst , alebo fajne efekty i pluginy . Pozdro

wtorek, 16 stycznia 2007, 19:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Interesuje mnie takie coś jak ładne animacje nie musi byćdużo , fajne przejścia no i oczywiście np. że gwiazda leci i potem tekst tak jak by gwiazda pisał tekst , alebo fajne efekty i pluginy . Pozdro

Pobawiłem się ADORAGE. Gotowych animacji, obiektów, upiekszaczy jest "dzikie" mnóstwo (po wgraniu tych plików z Twojego linka - nic nie jest zablokowane). Najważniejsze jest jednak to, że mozna bardzo łatwo zbudować swoją animację lub przerobić istniejącą (dowolny plik graficzny lub film) i mozna go maskować na materiale żródłowym, zdefiniować ruch, pkt początkowy i końcowy itp. Banalnie proste i efektowne. Spróbuję zdobyć inne biblioteki Adorage - będzie niezła zabawka.

pg

środa, 17 stycznia 2007, 09:33
Moderator
Moderator

Cytuj:
Spróbuję zdobyć inne biblioteki Adorage - będzie niezła zabawka.

jeśli podoba ci się adorage to dobrym pomysłem jest zainstalowanie patchu adoragetransision . sam patch za wiele nie wnosi ( usprawnia pracę ) , ale też instaluje się nam przejście HFX - tylko jedno o nazwie PRO . i jeśli to przejście HFX o nazwie PRO wstwisz między klipy wideo i edytujesz je to w ten sposób łączysz przejściem adorage dwa klipy wideo .
nudny opis powiedzmy jednego efektu ;
klip A pokazuje się nam w jednej miniaturze klip B w drudiej na tele gotowym lub przez nas wybranym tle . od strony ekranu przylatuje gwiazda która się iskrzy i między miniaturami z iskierek tworzy się napis powiedzmy pr@del i potem odlatuje gwiazdka w głąb ekranu i znika a przejście adorage przenosi nas panoramą w klip B i już leci dalej film .
patch adoragetransision do pobrania ze strony pinnacle lub producenta za free zwracamy uwagę inny jest do 9-ki inny do 10-ki .
a co do heroglip polecam zainstalować patch heroglip 2,5 dojdzie nam wiele nowych mozliwości edycji tytułów
p.s. najbardziej wybuchowe jest adorage 6 a kolorystyczne adorage 7 i 9 turystyczne adorage 5 animacje to adorage 8 , carton fx vol 1 i vol 2 oraz fantasy vol 1 i vol 2 czyli naj łatwiej u producenta zapoznać się co jaka część wnosi za gamę efektów

środa, 17 stycznia 2007, 10:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

patch adoragetransision do pobrania ze strony pinnacle lub producenta za free zwracamy uwagę inny jest do 9-ki inny do 10-ki .

nie mogę nigdzie namierzyć tego patcha adoragetransision; na stronie ProDAD jest napisane, że przejścia HFX przy użyciu Adorage są do zbudowania tylko dla PS10; dla PS9 jest patch o nazwie "pinnacleservice.exe", ale to chyba nie to; na stronie PINNACLA nic takiego nie znajduję

jeżeli możesz - to proszę o pomoc

pg

środa, 17 stycznia 2007, 13:11
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Re:
Witam jurekwejh ,

piszesz że można tak zrobić że wlatuje żażąca się gwiazdka i pisze np. pr@del . W jakim adorage jest taka opcja ??

piątek, 26 stycznia 2007, 22:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]