Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 23:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 smutne , ale prawdziwe 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator

Post smutne , ale prawdziwe
czy jest jeszcze gdzieś działający link po patch 10,6 .
zrobiłem porządki i płytę z patchem 10,6 nie dawno wrzuciłem do kominka . wczoraj odkryłem makabryczną rzecz którą pinnacle 10,7 nie wykonuje , a na wersji 10,6 to działało bez problemowo .

p.s. reasumując według mnie patch 10,7 przyniósł więcej wad niż pożytku ( pinnacle 9,3 a pinnacle 9,4 )

[ Dodano: Czw Sty 25, 2007 1:59 pm ]
temat nie aktualny patch 10,8 w drodze :lol:

Ostatnio edytowano czwartek, 25 stycznia 2007, 14:02 przez jurekwejh, łącznie edytowano 1 raz

czwartek, 25 stycznia 2007, 13:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to dziwne, bo dla mnie 10.7 działa a 10.6 prawie nie działał.
A co ci nie działa???

Nie mam niestety update'u bo kupiłem płytke z 10.6.

czwartek, 25 stycznia 2007, 13:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przepraszam za ironię ale ja was naprawdę podziwiam. :wink:

czwartek, 25 stycznia 2007, 14:06
Moderator
Moderator

Cytuj:
Przepraszam za ironię ale ja was naprawdę podziwiam.

na opakowaniu pinnacle pisze że jest to program dla amatorów czyli dla takich jak ja :lol: polubiłem bardzo ten program .choć myślę o innym programie , ale cena jest dla mnie nie do przełknięcia i tu też mam pytanie którą wersję Canopus EDIUS Pro 3.6 czy CANOPUS EDIUS PRO V4.02-MAGNiTUDE

czwartek, 25 stycznia 2007, 14:30
Moderator
Moderator

Koledzy.
Przepraszam za ironię ale ja was naprawdę podziwiam. :wink:

Ja też sam sie sobie dziwię :wink: .
Stabilna była wersja 7 (miałem od kolegi), ósmą - 8,12,7 już własną też chwalę, koledzy twierdzą to samo na temat 9,35. No kiedyś przyjdzie patch który zrobi z 10+ stabilna wersję, a ma ten programik wiele zalet. Oparty na naprawdę dobrym projekcie FASTa, bardzo intuicyjny interfejs, ładny obraz z kodeka mpeg2, (niestety tylko w dużym bitrate - do 1,5 h na płytke) i spore możliwości pod wzgledem ilości funkcji, efektów...
Na razie Let'sEDIT i czekamy, może już 10,8 ? ... :mrgreen:

PS
jurekwejh napisał(a):
polubiłem bardzo ten program .choć myślę o innym programie , ale cena jest dla mnie nie do przełknięcia i tu też mam pytanie którą wersję Canopus EDIUS Pro 3.6 czy CANOPUS EDIUS PRO V4.02-MAGNiTUDE

Upoluj na Allegro Let'sEDITa, ostatnio widziałem po 100 zł !!!
Moze jeszcze się pokaże.
pozdrawiam

czwartek, 25 stycznia 2007, 14:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

na opakowaniu pinnacle pisze że jest to program dla amatorów czyli dla takich jak ja polubiłem bardzo ten program .choć myślę o innym programie , ale cena jest dla mnie nie do przełknięcia i tu też mam pytanie którą wersję Canopus EDIUS Pro 3.6 czy CANOPUS EDIUS PRO V4.02-MAGNiTUDE

Po co od razu w profesjonalne (czyt. bardzo drogie) programy wchodzic? Nie wykorzystasz nawet polowy mozliwosci tego.
Sa przeciez:
Ulead videostudio
Adobe premiere elements
Sony Vegas Movie studio
Wspomniany wczesniej Cannopus Let's edit
Wszystkie o mozliwosciach zblizonych do Pinnacle, w cenie rowniaz, a stabilnosc nieporownanie wyzsza.

Moj kumpel ma pinnacla w wersji 10. Meczy sie z nim niemilosiernie. Ciagle cos poprawia, zmienia, przeinstalowywuje, kombinuje z patchami. Slowem wiecej czasu poswieca na uzeranie sie z programem niz na samym montazu. Ale byl to jego pierwszy program do montazu i nie zmieni na inny za zadne skarby swiata. Pinnacle-owcy juz tak maja :wink: Kazdy inny program po prostu wydaje mu sie dziwny! Ale naprawde warto sprobowac czegos innego. Ja tez dlugo przekonywalem sie do "uleada" (zaczynalem na Nero Vission) teraz "testuje" Sony Vegas (fajny sofcik) - tak dla nauki, gdyz videostudio pracuje u mnie poprawnie i spelnia wszystkie moje amatorskie wymagania.

Ostatnio edytowano czwartek, 25 stycznia 2007, 15:34 przez DiscoLED, łącznie edytowano 2 razy

czwartek, 25 stycznia 2007, 15:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja sobie postawiłem granicę budżetu na 400PLN. Najpierw testowałem Ulead VS10+ ale nie mogliśmy się z nim dogadać to kupiłem Pinnacle'a.
Życie z Pinnacle'em rozpocząłem od "wojny" na firmowym forum - a potem już poszł gładko :mrgreen:

Jestem amatorem i takim zamierzam pozostać. Dla mnie wideo to nie źródło utrzymania ani nawet podstawowe hobby. To co chcę, to zrobię w S10+. Nie jest tego dużo i nie śpieszy mi się.

Z definicji wykluczyłem wszystke programy FREE (chociaż wiele z nich jest naprawdę dobrych) bo wymagają wiedzy a z Pinnacle'a korzysta u mnie również żona i córka. One naprawdę nie będą studiować tych wszystkich bitrate'ów, VBR'ów, CBR'ów - ma być PROSTE.

czwartek, 25 stycznia 2007, 15:25
Moderator
Moderator

święte słowa kolego viValdi . a że pinnacle jest kapryśne to dla tego że jest kobietą . a kobiety takie są zmienne :P . czyli amator+pinnacle 10,xx(10,8)=my to wytrzymamy i sobie z tym poradzimy :twisted:

czwartek, 25 stycznia 2007, 16:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]