Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019, 10:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 kluczowanie luma key w pinnacle 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post kluczowanie luma key w pinnacle
czy jest jakaś różnica w ustawieniach programu przy kluczowaniu luma w programach między 9 plus a 10 plus czy 11 plus. w 9 dawałem jakąś nakładkę np. bijące serduszka na czarnym tle. z przybornika dawałem efekt jps efect - kolor change 03 , ustawiałem make transparent i wszystko było ok .bijące serduszka na np. tle pary młodej. w 10 klapa jest efekt luma key ale w żaden sposób nie mogę dobrać suwakami dobrej przezroczystości serduszek pojawiają się jakieś przebarwienia . zastosowałem jps efect owszem przebarwień nie ma , serduszka fajnie widać na tle młodej pary , ale jest jedno ale - migotanie klipu (jak stroboskop jaśniej ciemniej) z młodą parą -tylko w obrębie klipu na ścieżce nakładek , czyli nieszczęsnych serduszek .dałem sobie z tym spokój bo myślałem że 10 to program do bani tak przez wszystkich ganiony. więc kupiłem 11 ultimate i co powiecie dalej to samo .w 9 takie same klipy wszystko ok w 10 i 11 klapa.dlatego się pytam może coś robie źle , może jeszcze inne czynności trzeba wykonać . sam nie wiem - czy u was szanowni forumowicze nie ma z tym problemu , zastanawiam się czasami czy to czasem nie karta grafiki mam ge force 6200 z 256 ramu .athlona 2.5 ,1 gb ramu dwa twardziele 11 śmiga że hej tylko ten luma który jest mi bardzo potrzebny.karta ma najnowsze sterowniki

[ Dodano: Czw Maj 31, 2007 3:52 pm ]
kupiłem nowego kompa
procesor intel core 6300 1.86 G
grafika ge force 7600 gt 256
1 giga ramu ddr2
i dalej to samo czyli ani karta ani procesor za słaby

wtorek, 29 maja 2007, 22:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]