Teraz jest piątek, 18 października 2019, 20:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Studio 11 brak reakcji przy tworzeniu dysku 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Studio 11 brak reakcji przy tworzeniu dysku
witam filmik zrobiony w studio 11plus,około 30 min trochę przejść i efektów, menu itp. przy wyłączonym renderowaniu w tle jak i przy włączonym, podczas klikania w "utwórz obraz" nic sie nie dzieje,
mogę wybrac folder plików pomocniczych (mam ustawione na D ponad 70 gb wolnego), PS zainstalowane na C (20 gb free)

forma dvd, automatyczna jakość, nie widzi mi nagrywarki, nie reaguje tez na "wybór stacji dysków na potrzeby nagrywania"

nie reaguje tez nawet na kilku minutowy klip bez zadnych efektów, tworzenie plików z projektu idzie ok,funkcja tworzenia dysku nie :-/

Studio 11 plus
AM2 3800+
1,5 GB ram DDRII
GF 7600 GS 256 mb

dzieki za pomoc

pozdrawiam

środa, 27 czerwca 2007, 02:14
Moderator
Moderator

normalny objaw przy nie zarejestrowanym pinnacle 11-cie :? . choć może być też inny problem , ale musiał byś mieć nagrywarkę firmy LG. :oops: oraz pobrane i zainstalowane aktualizację nero :(

środa, 27 czerwca 2007, 02:41
Nowy
Nowy

Studio 11 zarejestrowane, mam swój paszport klucze aktywacyjne wporowadzone, nagrywarka LG GSA-H12N firmware zupdejtowane, Nero 7.8.5.0 wlasnie sciagam najnowsze aktualizajce......

pozdrawiam

środa, 27 czerwca 2007, 17:18
Moderator
Moderator

to polecił bym ci kontakt z serwisem . a moje rady to patche 11,1 dodano naprawę plików wyszukiwania nagrywarki , 2 nero6 a nie 7 , i tak w nero6 nie będziesz mieć wszyskich funkcji . nero i instalcopy ( te programy się gryzą ) ja osobiście usunołem instalcopy z pinnacle i mam teraz nero pełne w funkcje . ktoś napisał , że zainstalował program antywirusowy i nagrywarka znikneł , po odinstalowaniu nagrywarka się znalazła . problem ten mają jak narazie tylko posiadacze LG nagrywarek .

czyli jak znajdziesz już nagrywarkę LG to podziel się co bolało :idea: inaczej co pomogło .

środa, 27 czerwca 2007, 17:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

raz mi "wcięło" nagrywarkę pod PS9+ jak odinstalowywałem jakieś składniki dodatkowe do PS (chyba adorage); pomogła nakładkowa reinstalacja Pinnacla

pg

piątek, 29 czerwca 2007, 09:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]