Teraz jest czwartek, 24 października 2019, 01:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Pinnacle Studio 10.8 problem 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Studio 10.8 problem
Witam ponownie!
Panowie, znowu mam problem z Pinnacle Studio, tym razem z wersja 10.8. Otoz zainstalowalem ostatnio tego patcha, kilka rzeczy sie poprawilo, ale mam mega problem z renderowaniem i zapisywaniem zawartosci plyt: Otoz w zakladce "tworzenie filmu" wybieram jako typ dysku DVD, potem klikam na przycisk ustanienia a tam moge wybrac opcje "najlepsza jakosc", "najwiecej wideo na dysku", automatyczna jakosc. I tu chyba jest przyczyna problemu z renderowaniem, bo Pinnacle zle dobiera sobie parametry. W wersji 10.5 mialem po wyborze "najlepsza jakosc" pokazany czas trwania filmu w tej jakosci jakies 25 minut. Teraz mi pokazuje np. 124 minuty, kiedy wybiore opcje "najwiecej wideo na dysku" mam przykladowo -30 sekund!!! W wersji 10.5 dobrze szacowalo ten czas i mialem np. 250 minut. Porażka. A wybor automatyczny tez dziala roznie, czasem pokazuje 128 minut, czasem 124 minuty... Czy ktos ma podobny problem??? czy ktos wie jak sobie z tym poradzic? Czy to moze wina jakiegos kodeka? Pozdrawiam i bede wdzieczny za wszelkie wskazowki.

niedziela, 2 grudnia 2007, 20:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]