Teraz jest piątek, 18 października 2019, 03:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pinnacle 9 końcowy rezultat z błędami 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle 9 końcowy rezultat z błędami
witam,
może jest tu jakiś fachura. nie mam pojęcia co jest grane a wygląda to tak:

złożony projekt po renderowaniu w pliku vob odtwarzany na komputezrze, albo nagrany na płyte i w odtwarzaczu dvd w niektórych miejscach (nie cały film ale fragmenty!) ma wyrazne błędy wyglądające jakby film zwalniał i się zacinał.
trudno mi to opisać, ale wygląda to jakby puscic film na taśmie i taśma się zacinała. Są wyraźne "przeciągniecia" albo skoki z klatki na klatkę. Czasami w odtwarzaczu wygląda to tak, że czas pokazywany na wyświetlaczu również się "ciągnie"...

O co chodzi??? to nie jest błąd odtwarzacza, bo odwarzany plik na komuterze pokazuję ten sam efekt.

Prośba o pomoc jeśli ktoś wie o co chodzi
z góry dzięki
sz

piątek, 7 grudnia 2007, 17:36
Nowy
Nowy

Witam. Ja również podpisuję się pod prośbą kolegi. Mi również w końcowym materiale wypalonym na płytce DVD pojawiają się krótkie fragmenty w których film przycina się na kilka sekund a potem wraca do normalnej prędkości odtwarzania. Może ktoś z Szanownymch Kolegów pomoże, robię w Pinnaclu 9 dopiero swój drugi film i nie bardzo wiem jak wybrnąc z tego problemu. Kilkakrotne pomownie redondowanie filmu nic nie pomogło.....

Z góry dziękuje i pozdrawiam

czwartek, 10 stycznia 2008, 16:55
Moderator
Moderator

wiele odpowiedzi na to pytanie , ale nie chce mi się pisąć > bałagan w kompie > mało miejsca na dysku ( to nie żart aby było OK. to około 40G wolnego miejsca musi być )> zainstalowany inny program do obróbki wideo > w czasie renderowania latamy po necie lub gramy w jakąś gre itd. itd. szybki sposób na ten problem to przerenderuj projekt do formatu dv/avi plik wideo > otwieramy nowy projekt wstawiamy ten plik wideo > dodajemy teraz menu i w 100% nie ma problemu .

czwartek, 10 stycznia 2008, 19:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]